SELECT NABÍDKA
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Kalendář

<květen 2020>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 10.5.2020 09:00
Akce TJ Holešov - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.5.2020 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.5.2020 11:00
Akce Slavia - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.5.2020 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 10.5.2020 11:00
Akce Kopřivnice - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.5.2020 11:00
Akce HK Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart
2.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - Vsetín
1.liga muži
Datum 10.5.2020 12:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.5.2020 12:00
Akce Kobylisy - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Zlín - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Slavia - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 13:00
Akce Písek - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 14:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.5.2020 14:00
Akce Kobylisy - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.5.2020 14:00
Akce 1.SC Bohumín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.5.2020 14:00
Akce Otrokovice - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 10.5.2020 14:15
Akce Ostrava Zábřeh - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 14:30
Akce Nové Bránice - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.5.2020 15:00
Akce Zubří - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.5.2020 15:00
Akce TJ Holešov - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.5.2020 15:00
Akce Zlín - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.5.2020 15:00
Akce HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 10.5.2020 15:00
Akce Sokol Písek B - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 10.5.2020 15:00
Akce L.Vršovice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.5.2020 15:00
Akce Slavia - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 10.5.2020 15:30
Akce HK Baník Most - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.5.2020 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.5.2020 15:45
Akce Bohumín - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 10.5.2020 16:00
Akce Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 10.5.2020 16:00
Akce Kobylisy - Bohunice
1.liga ženy
Datum 10.5.2020 16:00
Akce SKKP Handball Brno A - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.5.2020 17:00
Akce HCB Karviná B - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.5.2020 17:00
Akce HC Zlín - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 10.5.2020 17:00
Akce Zubří - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 10.5.2020 17:00
Akce Písek - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.5.2020 17:00
Akce DHC Plzeň - Kunovice
1.liga ženy
Datum 10.5.2020 17:00
Akce L.Vršovice - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 10.5.2020 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 10.5.2020 17:00
Akce SK UP Olomouc - Lázně Kynžvart
1.liga ženy
Datum 10.5.2020 17:30
Akce 1.HC Pardubice - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 10.5.2020 17:30
Akce Bohumín - Sokol V. Meziříčí
2.liga ženy - východ
Datum 10.5.2020 18:00
Akce HK B Most - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 10.5.2020 18:00
Akce SKKP Brno B - Bohunice
2.liga muži JM