SELECT NABÍDKA
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Kalendář

<květen 2020>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 9.5.2020 10:30
Akce Luhačovice - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 9.5.2020 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.5.2020 10:30
Akce SHC Maloměřice Brno B - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 9.5.2020 11:00
Akce Olomouc - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.5.2020 12:00
Akce H.Brod - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 9.5.2020 12:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.5.2020 12:00
Akce Karviná - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.5.2020 12:30
Akce Maloměřice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.5.2020 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 9.5.2020 13:00
Akce Zlín - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.5.2020 13:00
Akce Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.5.2020 13:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.5.2020 13:00
Akce Náchod - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.5.2020 13:30
Akce Pepino SKP F-M - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.5.2020 14:00
Akce Olomouc - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 9.5.2020 14:00
Akce Rožnov p.R. - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 9.5.2020 14:00
Akce H. Brod B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 9.5.2020 14:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.5.2020 14:00
Akce Házená Mělník - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.5.2020 14:00
Akce Žeravice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.5.2020 14:30
Akce Handball Brno - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.5.2020 15:00
Akce HK Ivančice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.5.2020 15:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.5.2020 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Zlín - HC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 9.5.2020 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Házená Uničov - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 9.5.2020 15:00
Akce Liberec - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.5.2020 15:00
Akce TJ D.Cerekev - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.5.2020 15:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 9.5.2020 15:30
Akce Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.5.2020 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 9.5.2020 16:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 9.5.2020 16:00
Akce SK Žeravice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.5.2020 16:00
Akce H.Brod - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.5.2020 16:00
Akce Chrudim - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.5.2020 16:00
Akce Házená Mělník - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.5.2020 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Šťáhlavy - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Liberec - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Košutka - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Jablonec - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Ivančice - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Č.Budějovice - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Ústí n.L. - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Náchod - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 9.5.2020 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 9.5.2020 17:30
Akce Velká Bystřice - Chodov
1.liga muži
Datum 9.5.2020 17:30
Akce Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 9.5.2020 18:00
Akce SK Žeravice - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM