SELECT NABÍDKA
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Kalendář

<květen 2020>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 2.5.2020 10:00
Akce Dukla B - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.5.2020 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 2.5.2020 12:00
Akce Dukla - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.5.2020 12:00
Akce HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.5.2020 12:00
Akce Rožnov p.R. - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.5.2020 13:00
Akce SHC Maloměřice Brno B - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 2.5.2020 13:00
Akce ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.5.2020 13:00
Akce Liberec - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.5.2020 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 2.5.2020 13:45
Akce HC Plzeň - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 2.5.2020 14:00
Akce Dukla - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 2.5.2020 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 2.5.2020 14:00
Akce HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.5.2020 14:00
Akce J.Hradec - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 2.5.2020 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 2.5.2020 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 2.5.2020 14:30
Akce Loko Louny - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.5.2020 15:00
Akce Paskov - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.5.2020 15:00
Akce HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.5.2020 15:00
Akce Náchod - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.5.2020 15:00
Akce Bohunice - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.5.2020 15:00
Akce Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 2.5.2020 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 2.5.2020 15:00
Akce Liberec - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.5.2020 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.5.2020 16:00
Akce Třeboň - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.5.2020 16:00
Akce Házená J.Hradec - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 2.5.2020 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.5.2020 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.5.2020 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.5.2020 16:00
Akce Rožnov p.R. - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 2.5.2020 16:00
Akce TJ Cement Hranice - HCB Karviná B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.5.2020 16:00
Akce DHC Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 2.5.2020 16:00
Akce Dukla B - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 2.5.2020 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Náchod - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 2.5.2020 17:00
Akce SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Kutná Hora - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Napajedla - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Loko Louny - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Liberec - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 2.5.2020 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
1.liga muži
Datum 2.5.2020 17:00
Akce Bohunice - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 2.5.2020 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 2.5.2020 18:00
Akce Sokol Úvaly - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 2.5.2020 18:00
Akce J.Hradec - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 2.5.2020 18:00
Akce TJ Cement Hranice - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.5.2020 18:00
Akce H.Brod - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 2.5.2020 18:00
Akce Třeboň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ