SELECT NABÍDKA
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Kalendář

<květen 2020>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 25.4.2020 10:00
Akce H.Brod - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 25.4.2020 10:00
Akce Slavia - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 25.4.2020 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 25.4.2020 10:30
Akce Luhačovice - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 25.4.2020 10:30
Akce Náchod - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 25.4.2020 11:00
Akce Zlín - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 25.4.2020 12:00
Akce SK Žeravice - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 25.4.2020 12:00
Akce H.Brod - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 25.4.2020 12:00
Akce Slavia - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 25.4.2020 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.4.2020 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 25.4.2020 13:00
Akce Kopřivnice - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 25.4.2020 13:00
Akce Zlín - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Žeravice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 25.4.2020 14:00
Akce H. Brod B - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Bohunice
1.liga ženy
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Sokol Vršovice - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 25.4.2020 14:00
Akce Bohumín - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 25.4.2020 14:30
Akce Handball Brno - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 25.4.2020 15:00
Akce Kopřivnice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 25.4.2020 15:00
Akce Házená Paskov - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 25.4.2020 15:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 25.4.2020 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 25.4.2020 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.4.2020 15:00
Akce HK Ivančice - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.4.2020 15:00
Akce Zlín - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 25.4.2020 15:00
Akce Házená Uničov - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 25.4.2020 15:30
Akce J.Hradec - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 25.4.2020 15:30
Akce Velká Bystřice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.4.2020 15:45
Akce 1.SC Bohumín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 25.4.2020 16:00
Akce SK Žeravice - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 25.4.2020 16:00
Akce Házená Mělník - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 25.4.2020 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 25.4.2020 16:00
Akce HK Slavia VŠ Plzeň - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 25.4.2020 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 25.4.2020 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 25.4.2020 16:00
Akce S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 25.4.2020 16:30
Akce ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 25.4.2020 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Č.Budějovice - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Ivančice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 25.4.2020 17:00
Akce HC Zlín - Chodov
1.liga muži
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Šťáhlavy - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Košutka - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Sokol Telnice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.4.2020 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 25.4.2020 17:30
Akce Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 25.4.2020 17:30
Akce Bohumín - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 25.4.2020 18:00
Akce Sokol Vršovice - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 25.4.2020 18:00
Akce SK Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 25.4.2020 18:30
Akce Jablonec - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ