SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<duben 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 29.3.2020 10:30
Akce Sezimovo Ústí - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 29.3.2020 11:00
Akce Kopřivnice - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.3.2020 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 29.3.2020 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.3.2020 12:00
Akce HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.3.2020 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.3.2020 13:00
Akce TJ Holešov - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.3.2020 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.3.2020 13:00
Akce Karviná - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.3.2020 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.3.2020 13:00
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 13:00
Akce Zlín - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.3.2020 13:30
Akce 1.HC Pardubice - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.3.2020 14:00
Akce Ústí n.L. - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 29.3.2020 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 14:00
Akce HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.3.2020 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.3.2020 14:30
Akce Nové Bránice - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.3.2020 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 15:00
Akce HC Nový Jičín - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.3.2020 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.3.2020 15:00
Akce TJ Holešov - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.3.2020 15:00
Akce Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.3.2020 15:00
Akce L.Vršovice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.3.2020 15:00
Akce Zlín - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.3.2020 15:00
Akce HCB Karviná - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.3.2020 16:00
Akce VŠ Plzeň - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 29.3.2020 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 29.3.2020 16:00
Akce HK Lovosice B - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 29.3.2020 16:30
Akce SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 29.3.2020 17:00
Akce Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 29.3.2020 17:00
Akce Telnice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 29.3.2020 17:00
Akce HC Zlín - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 29.3.2020 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 29.3.2020 17:00
Akce Dvůr Králové - Náchod
1.liga muži
Datum 29.3.2020 17:00
Akce L.Vršovice - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ
Datum 29.3.2020 17:00
Akce HCB Karviná B - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.3.2020 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 29.3.2020 17:30
Akce Loko Louny - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 29.3.2020 18:00
Akce TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.3.2020 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM