SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<duben 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 14.3.2020 10:00
Akce H. Brod B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 14.3.2020 10:30
Akce Náchod - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 14.3.2020 11:00
Akce Olomouc - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.3.2020 12:00
Akce H.Brod - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 14.3.2020 13:00
Akce Hodonín B - Sokol V. Meziříčí
2.liga ženy - východ
Datum 14.3.2020 13:00
Akce Kopřivnice - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.3.2020 13:30
Akce TJ Cement Hranice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 14.3.2020 14:00
Akce Sokol Vršovice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.3.2020 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.3.2020 14:00
Akce Olomouc - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 14.3.2020 14:00
Akce H.Brod - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 14.3.2020 15:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.3.2020 15:00
Akce SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.3.2020 15:00
Akce HK Hodonín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.3.2020 15:00
Akce Házená Paskov - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 14.3.2020 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 14.3.2020 15:00
Akce DHC Plzeň - Lázně Kynžvart
1.liga ženy
Datum 14.3.2020 15:00
Akce Kunovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 14.3.2020 15:00
Akce Házená Uničov - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 14.3.2020 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.3.2020 15:00
Akce HBC Strakonice - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.3.2020 15:00
Akce Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 14.3.2020 15:30
Akce Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.3.2020 15:30
Akce TJ Cement Hranice - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.3.2020 16:00
Akce SHK Veselí n.M. - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 14.3.2020 16:00
Akce SK Žeravice - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.3.2020 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 14.3.2020 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 14.3.2020 16:00
Akce S.Vršovice - Náchod
1.liga muži
Datum 14.3.2020 16:00
Akce J.Hradec - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.3.2020 16:30
Akce Sokol Písek - Zora Olomouc
Český pohár žen
Datum 14.3.2020 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 14.3.2020 17:00
Akce SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 14.3.2020 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 14.3.2020 17:00
Akce Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 14.3.2020 17:00
Akce Jablonec - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 14.3.2020 17:00
Akce Košutka - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 14.3.2020 17:30
Akce TJ Jiskra Třeboň - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 14.3.2020 17:30
Akce Velká Bystřice - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 14.3.2020 17:30
Akce Paskov - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.3.2020 18:00
Akce Dukla Praha - SHC Maloměřice Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:00
Akce SK Žeravice - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 14.3.2020 18:00
Akce Házená J.Hradec - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 14.3.2020 18:00
Akce TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:00
Akce M.A.T. Plzeň - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:00
Akce Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:00
Akce Sokol Vršovice - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 14.3.2020 18:00
Akce Sokol Úvaly - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 14.3.2020 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.3.2020 18:30
Akce Baník Most - Sokol Poruba
Český pohár žen