SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<duben 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 8.3.2020 08:00
Akce Slavia - Zlín B
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 08:55
Akce Sokol Kobylisy II - TJ Slavoj Tachov
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 09:00
Akce DHK Loko Liberec - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 09:00
Akce Jiskra Třeboň - MIlevsko
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.3.2020 09:00
Akce Uh. Hradiště - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.3.2020 09:50
Akce J.Hradec - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 09:50
Akce S.Vršovice - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 09:50
Akce Karviná - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 10:00
Akce HC Nový Jičín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.3.2020 10:30
Akce Sokol Měnín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.3.2020 10:40
Akce SC Bohumín - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 10:40
Akce Ivančice - DHK Loko Liberec
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 10:45
Akce Zlín B - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 8.3.2020 11:00
Akce Slavia Praha - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 8.3.2020 11:00
Akce Velká Bystřice - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.3.2020 11:30
Akce MIlevsko - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 11:30
Akce Lázně Kynžvart - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - HC Zlín
1.liga muži
Datum 8.3.2020 11:40
Akce TJ Slavoj Tachov - Karviná
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 12:00
Akce HC Nový Jičín - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 8.3.2020 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.3.2020 12:00
Akce Sokol Ostrava - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 8.3.2020 12:00
Akce Kobylisy - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 8.3.2020 12:20
Akce SHK Kunovice - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 12:20
Akce Háje - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 12:35
Akce Slavia - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 13:00
Akce Kopřivnice - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 8.3.2020 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín B - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.3.2020 13:00
Akce Písek - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.3.2020 13:00
Akce Slavia - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.3.2020 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.3.2020 13:10
Akce DHK Loko Liberec - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 13:10
Akce Jiskra Třeboň - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 13:30
Akce Zlín B - TJ Slavoj Tachov
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 14:00
Akce Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 14:00
Akce 1.SC Bohumín - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.3.2020 14:00
Akce Slavoj Tachov - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 8.3.2020 14:00
Akce DHK Baník Most - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.3.2020 14:00
Akce Ústí n.L. - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 8.3.2020 14:00
Akce MIlevsko - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 14:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.3.2020 14:00
Akce Kobylisy - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.3.2020 14:25
Akce Sokol Kobylisy II - Karviná
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 14:30
Akce Poruba - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.3.2020 14:50
Akce J.Hradec - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 14:50
Akce S.Vršovice - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 15:00
Akce L.Vršovice - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 8.3.2020 15:00
Akce Slavia - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 8.3.2020 15:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Vsetín
1.liga muži
Datum 8.3.2020 15:00
Akce Bohunice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.3.2020 15:00
Akce Kopřivnice - HCB Karviná B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.3.2020 15:00
Akce 1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.3.2020 15:00
Akce Zubří - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.3.2020 15:00
Akce Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 8.3.2020 15:30
Akce TJ Slavoj Tachov - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 15:40
Akce Háje - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 15:40
Akce SHK Kunovice - DHK Loko Liberec
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 15:45
Akce Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.3.2020 16:00
Akce DHK Baník Most - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 8.3.2020 16:00
Akce Bohumín - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 8.3.2020 16:00
Akce Kobylisy - H.Brod
1.liga ženy
Datum 8.3.2020 16:00
Akce Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 8.3.2020 16:00
Akce VŠ Plzeň - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 8.3.2020 16:00
Akce Újezd u Brna - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 8.3.2020 16:15
Akce Karviná - Zlín B
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 16:30
Akce Ivančice - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 16:30
Akce SC Bohumín - MIlevsko
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.3.2020 16:30
Akce Poruba A - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 8.3.2020 17:00
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 8.3.2020 17:00
Akce Písek - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 8.3.2020 17:00
Akce Luhačovice - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 8.3.2020 17:00
Akce Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 8.3.2020 17:00
Akce Slavia - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 8.3.2020 17:00
Akce SK UP Olomouc - Kunovice
1.liga ženy
Datum 8.3.2020 17:00
Akce Bohunice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 8.3.2020 17:00
Akce L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 8.3.2020 17:45
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 8.3.2020 18:00
Akce SKKP Brno B - Telnice
2.liga muži JM
Datum 8.3.2020 18:00
Akce Kobylisy B - H. Brod B
2.liga ženy - západ
Datum 8.3.2020 18:00
Akce Kutná Hora - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ