SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 1.3.2020 10:30
Akce Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 1.3.2020 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SHC Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 1.3.2020 11:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 1.3.2020 12:00
Akce DHC Plzeň - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 1.3.2020 12:00
Akce HK Lovosice - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.3.2020 12:30
Akce Vsetín - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.3.2020 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.3.2020 13:00
Akce Pepino SKP F-M B - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 1.3.2020 13:00
Akce DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.3.2020 13:00
Akce Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.3.2020 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.3.2020 14:00
Akce Chodov - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.3.2020 14:00
Akce DHC Plzeň - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.3.2020 14:00
Akce HK Lovosice - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 1.3.2020 14:00
Akce S.Vršovice - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.3.2020 14:00
Akce Zlín - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.3.2020 14:00
Akce SK Žeravice - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.3.2020 14:00
Akce Otrokovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 1.3.2020 14:30
Akce Loko Louny - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.3.2020 15:00
Akce SHC Maloměřice Brno - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 1.3.2020 15:00
Akce L.Zubří - Bohumín
2.liga ženy - východ
Datum 1.3.2020 15:00
Akce DHK Pardubice - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 1.3.2020 15:00
Akce HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.3.2020 15:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 1.3.2020 15:00
Akce H.Brod - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 1.3.2020 15:00
Akce HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 1.3.2020 15:00
Akce Vsetín - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 1.3.2020 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 1.3.2020 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.3.2020 16:00
Akce Zlín - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 1.3.2020 16:00
Akce HK Lovosice B - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 1.3.2020 16:00
Akce HK Baník Most - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 1.3.2020 16:00
Akce Chodov - Náchod
1.liga muži
Datum 1.3.2020 16:00
Akce S.Vršovice A - Bohunice
1.liga ženy
Datum 1.3.2020 16:00
Akce DHC Plzeň - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 1.3.2020 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.3.2020 16:30
Akce SKH Polanka n.O - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 1.3.2020 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 1.3.2020 17:00
Akce Sokol Poruba - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 1.3.2020 17:00
Akce HCB Karviná B - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.3.2020 17:00
Akce DHK Pardubice - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 1.3.2020 17:00
Akce L.Zubří - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 1.3.2020 17:00
Akce Loko Louny - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 1.3.2020 18:00
Akce HK B Most - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 1.3.2020 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - SKKP Brno B
2.liga muži JM