SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 16.2.2020 08:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 08:50
Akce HKBM - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 09:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 09:40
Akce SKKP Handball Brno - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 09:50
Akce Ostrava - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 10:30
Akce HK FCC Město Lovosice - HKBM
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 10:40
Akce Třeboň - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 11:00
Akce DHC Plzeň - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.2.2020 11:20
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 11:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.2.2020 12:10
Akce Polanka - HKBM
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 12:20
Akce Liberec - Třeboň
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 13:00
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - HC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 16.2.2020 13:00
Akce DHC Plzeň - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 16.2.2020 13:10
Akce HBC Olomouc 1966 - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 13:30
Akce TJ Holešov - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 16.2.2020 13:50
Akce SKKP Handball Brno - HKBM
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 14:00
Akce Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 16.2.2020 14:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 14:15
Akce Ostrava Zábřeh - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 16.2.2020 14:40
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 14:50
Akce Ostrava - Třeboň
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 15:00
Akce SK Žeravice - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 16.2.2020 15:00
Akce L.Zubří - HC Nový Jičín
2.liga ženy - východ
Datum 16.2.2020 15:00
Akce DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 16.2.2020 15:00
Akce Iuventa Michalovce - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 16.2.2020 15:30
Akce HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
2.liga ženy - východ
Datum 16.2.2020 15:40
Akce Liberec - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 16:00
Akce S.Vršovice A - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 16.2.2020 16:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.2.2020 16:30
Akce Třeboň - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.2.2020 17:00
Akce DHK Pardubice - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 16.2.2020 17:00
Akce Slavia Praha - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 16.2.2020 17:00
Akce H.Brod - Bohunice
1.liga ženy
Datum 16.2.2020 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.2.2020 18:00
Akce Sokol Poruba - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 16.2.2020 18:00
Akce S.Vršovice B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ