SELECT NABÍDKA

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 8.12.2019 08:00
Akce Bohunice - Šťáhlavy
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 08:50
Akce HKBM - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.12.2019 09:00
Akce Ostrava - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:00
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:00
Akce Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 8.12.2019 09:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:40
Akce Dukla A - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:50
Akce Chodov - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:50
Akce Kopřivnice - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 09:55
Akce Polanka - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 10:00
Akce Sokol Hrabůvka - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.12.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 8.12.2019 10:30
Akce Šťáhlavy - HKBM
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 10:40
Akce Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 10:40
Akce SKKP Handball Brno - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 10:50
Akce Dukla B - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 11:00
Akce DHK Pardubice - SHK Kunovice
2.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Vsetín
1.liga muži
Datum 8.12.2019 11:20
Akce Liberec - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 11:30
Akce Sokol N. Veselí - Chodov
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 11:30
Akce HCB Karviná - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 11:45
Akce TJ Tatran Litovel - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 12:00
Akce Poruba A - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 12:00
Akce Astra Praha - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 12:00
Akce Bohunice - HKBM
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 12:00
Akce DHC Plzeň - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 12:20
Akce Úvaly - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 12:20
Akce SK Kuřim - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 12:30
Akce Házená L. Hustopeče - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.12.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.12.2019 12:40
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 12:50
Akce Šťáhlavy - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 13:00
Akce Baník Most B - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.12.2019 13:00
Akce HK Hodonín - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.12.2019 13:00
Akce TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 8.12.2019 13:10
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Chodov
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 13:10
Akce Ostrava - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 8.12.2019 13:35
Akce HBC Olomouc 1966 - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 13:40
Akce HKBM - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.12.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Sokol N. Veselí - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Poruba - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Házená J.Hradec - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 14:00
Akce HCB Karviná - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Astra - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 8.12.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 8.12.2019 14:30
Akce Nové Bránice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 8.12.2019 14:30
Akce Liberec - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:30
Akce TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:30
Akce Handball Brno - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 8.12.2019 14:50
Akce Chodov - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 14:50
Akce Kopřivnice - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 15:00
Akce L.Vršovice - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 8.12.2019 15:00
Akce Zubří - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.12.2019 15:00
Akce TJ Holešov - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 8.12.2019 15:00
Akce Ústí n.L. - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 8.12.2019 15:00
Akce ŠŠK Prešov - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 8.12.2019 15:00
Akce Zlín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.12.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.12.2019 15:20
Akce Dukla A - Šťáhlavy
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 15:25
Akce Polanka - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 15:30
Akce Háje - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.12.2019 15:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.12.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.12.2019 15:40
Akce SK Kuřim - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 15:40
Akce Úvaly - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 16:00
Akce DHK Baník Most - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.12.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 8.12.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 8.12.2019 16:00
Akce S.Vršovice - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.12.2019 16:15
Akce Házená L.Hustopeče - Chodov
1.liga muži
Datum 8.12.2019 16:20
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 16:30
Akce SKKP Handball Brno - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 16:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 17:00
Akce Slavia - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 8.12.2019 17:00
Akce HC Zlín - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 8.12.2019 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 8.12.2019 17:00
Akce Zubří - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 8.12.2019 17:00
Akce TJ Turnov - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 8.12.2019 17:15
Akce Dukla B - TJ Tatran Litovel
Žákovská liga starších žáků
Datum 8.12.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 8.12.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 8.12.2019 18:00
Akce Bánovce n.B. - Dunajská Streda
MOL liga žen
Datum 8.12.2019 18:00
Akce Rožnov p.R. - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 8.12.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 8.12.2019 18:00
Akce Sokol Poruba - Handball PSG Zlín
MOL liga žen
Datum 8.12.2019 18:00
Akce DHK Baník Most - Slavia
1.liga starších dorostenek