SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 1.12.2019 10:00
Akce Uh. Hradiště - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 1.12.2019 10:30
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 1.12.2019 11:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2019 11:00
Akce Sokol Písek B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2019 12:00
Akce SK Kuřim - Házená L. Hustopeče
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.12.2019 12:00
Akce HK Lovosice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2019 12:00
Akce Kobylisy - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2019 12:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2019 12:30
Akce Vsetín - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.12.2019 12:30
Akce Slavia - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.12.2019 13:00
Akce Písek - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2019 13:00
Akce Zlín - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2019 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 1.12.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2019 13:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2019 14:00
Akce Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 14:00
Akce HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 1.12.2019 14:00
Akce Kobylisy - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.12.2019 14:00
Akce Chodov - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2019 14:30
Akce Ostrava Zábřeh - HC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2019 14:30
Akce Slavia - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Vsetín - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 1.12.2019 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín B - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Zlín - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.12.2019 15:00
Akce H.Brod - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Bohunice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Slavia Praha - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 1.12.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 1.12.2019 15:00
Akce L.Zubří - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 1.12.2019 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 1.12.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2019 16:00
Akce TJ Tatran Litovel B - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 1.12.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.12.2019 16:00
Akce Chodov - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 1.12.2019 16:00
Akce Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 1.12.2019 16:00
Akce Kobylisy - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 1.12.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 1.12.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 1.12.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - Bohunice
1.liga ženy
Datum 1.12.2019 17:00
Akce Písek - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.12.2019 17:00
Akce Kutná Hora - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ
Datum 1.12.2019 17:00
Akce Ml. Boleslav - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 1.12.2019 17:00
Akce HC Nový Jičín - HCB Karviná B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2019 17:00
Akce Telnice - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 1.12.2019 17:00
Akce Bohunice - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 1.12.2019 17:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Náchod
1.liga muži
Datum 1.12.2019 17:30
Akce Handball PSG Zlín - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 1.12.2019 17:30
Akce Loko Louny - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 1.12.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.12.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 1.12.2019 18:00
Akce Kobylisy B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2019 18:00
Akce Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ