SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 30.11.2019 10:00
Akce Dukla B - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 11:00
Akce Maloměřice Brno - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 11:00
Akce Olomouc - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.11.2019 12:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.11.2019 12:00
Akce SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 12:00
Akce Dukla - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.11.2019 12:00
Akce Sokol Měnín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.11.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 13:00
Akce SHK Kunovice - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 13:00
Akce H.Brod - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 30.11.2019 14:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Otrokovice - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Olomouc - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Kunovice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 30.11.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Karviná - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 15:00
Akce H. Brod B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Baník Most
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 30.11.2019 16:00
Akce 1.HC Pardubice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Újezd u Brna - Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 30.11.2019 16:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Dunajská Streda - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 16:00
Akce S.Vršovice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Dukla B - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ FS Napajedla - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Házená Paskov - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Třeboň - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ Cement Hranice - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.11.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 30.11.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 30.11.2019 17:00
Akce H.Brod - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Napajedla - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Ústí n.L. - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Sokol Vršovice - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.11.2019 18:00
Akce TJ Cement Hranice - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Třeboň - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 18:30
Akce VŠ Plzeň - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 30.11.2019 19:00
Akce Sokol Poruba - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ