SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 24.11.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.11.2019 09:30
Akce Házená L. Hustopeče - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.11.2019 10:00
Akce Náchod - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.11.2019 10:30
Akce L.Zubří - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 24.11.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 24.11.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Náchod
1.liga muži
Datum 24.11.2019 11:00
Akce DHK Pardubice - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga starších dorostenek
Datum 24.11.2019 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 24.11.2019 12:00
Akce HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.11.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.11.2019 13:00
Akce HK Ivančice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.11.2019 13:00
Akce Zlín - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.11.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.11.2019 13:00
Akce Karviná - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.11.2019 13:30
Akce 1.HC Pardubice - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.11.2019 14:00
Akce 1.SC Bohumín - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 24.11.2019 14:00
Akce HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 24.11.2019 14:00
Akce HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 24.11.2019 14:30
Akce Nové Bránice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 24.11.2019 15:00
Akce Zubří - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.11.2019 15:00
Akce L.Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.11.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 24.11.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.11.2019 15:00
Akce Sokol Telnice - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.11.2019 15:00
Akce Zlín - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 24.11.2019 15:00
Akce HCB Karviná - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 24.11.2019 15:00
Akce TJ Holešov - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 24.11.2019 15:00
Akce Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 24.11.2019 15:00
Akce Ústí n.L. - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 24.11.2019 15:30
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.11.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.11.2019 15:45
Akce Bohumín - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 24.11.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 24.11.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 24.11.2019 16:00
Akce Žeravice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 24.11.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 24.11.2019 17:00
Akce HC Zlín - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 24.11.2019 17:00
Akce Ivančice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 24.11.2019 17:00
Akce Telnice - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 24.11.2019 17:00
Akce Jablonec - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 24.11.2019 17:00
Akce L.Vršovice - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 24.11.2019 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 24.11.2019 17:00
Akce HCB Karviná B - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.11.2019 17:00
Akce Zubří - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 24.11.2019 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 24.11.2019 17:30
Akce SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 24.11.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 24.11.2019 17:30
Akce TJ Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.11.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 24.11.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Napajedla
2.liga muži SM