SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 10.11.2019 09:00
Akce Ústí n.L. - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 10.11.2019 09:00
Akce SK Žeravice - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.11.2019 09:30
Akce Házená L. Hustopeče - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.11.2019 10:00
Akce H. Brod B - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 10.11.2019 10:15
Akce Baník Most B - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.11.2019 10:30
Akce HCB Karviná - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 10.11.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 10.11.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.11.2019 11:00
Akce Žeravice - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.11.2019 11:00
Akce TJ Holešov - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.11.2019 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 10.11.2019 12:00
Akce H.Brod - TJ Jiskra Třeboň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.11.2019 12:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.11.2019 12:00
Akce HK Lovosice - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.11.2019 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.11.2019 12:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 12:15
Akce DHK Baník Most - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 12:30
Akce Zubří - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.11.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.11.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 10.11.2019 13:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 10.11.2019 13:00
Akce Zlín - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.11.2019 13:00
Akce HK Slavia VŠ Plzeň - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 13:00
Akce Písek - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 13:00
Akce SK Žeravice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 10.11.2019 13:00
Akce Karviná - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.11.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.11.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.11.2019 13:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.11.2019 14:00
Akce Otrokovice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 10.11.2019 14:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.11.2019 14:00
Akce HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 10.11.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 10.11.2019 14:00
Akce H.Brod - Kunovice
1.liga ženy
Datum 10.11.2019 14:15
Akce DHK Baník Most - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.11.2019 14:30
Akce Nové Bránice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.11.2019 14:30
Akce Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 10.11.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.11.2019 15:00
Akce SK Žeravice - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 10.11.2019 15:00
Akce Zlín - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.11.2019 15:00
Akce Sokol Telnice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.11.2019 15:00
Akce Písek - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.11.2019 15:00
Akce TJ Holešov - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.11.2019 15:00
Akce HCB Karviná - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 10.11.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 10.11.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.11.2019 15:00
Akce VŠ Plzeň - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 10.11.2019 15:00
Akce L.Vršovice - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.11.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.11.2019 15:30
Akce TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 10.11.2019 15:45
Akce Bohumín - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 16:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 10.11.2019 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 10.11.2019 16:00
Akce Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 10.11.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 10.11.2019 17:00
Akce L.Zubří - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 10.11.2019 17:00
Akce HCB Karviná B - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.11.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 10.11.2019 17:00
Akce HC Zlín - Vsetín
1.liga muži
Datum 10.11.2019 17:00
Akce Telnice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 10.11.2019 17:00
Akce L.Vršovice - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 10.11.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 10.11.2019 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 10.11.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ
Datum 10.11.2019 17:30
Akce 1.SC Bohumín - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.11.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 10.11.2019 18:00
Akce Kobylisy B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ