SELECT NABÍDKA
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Kalendář

<červen 2020>
poútstčtsone
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 9.11.2019 12:00
Akce Sokol Měnín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.11.2019 13:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.11.2019 13:00
Akce Zlín - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 9.11.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HC Nový Jičín
2.liga ženy - východ
Datum 9.11.2019 13:00
Akce Kopřivnice - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.11.2019 13:30
Akce HBC Olomouc 1966 - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.11.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.11.2019 14:00
Akce Házená Mělník - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.11.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 9.11.2019 14:00
Akce L.Zubří - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 9.11.2019 14:30
Akce Dunajská Streda - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 9.11.2019 14:30
Akce Handball Brno - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.11.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.11.2019 15:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Zlín - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 9.11.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Sporta Hlohovec - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 9.11.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 9.11.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.11.2019 16:00
Akce S.Vršovice - Chodov
1.liga muži
Datum 9.11.2019 16:00
Akce Házená Uničov - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 9.11.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 9.11.2019 16:00
Akce Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.11.2019 16:30
Akce Košutka - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Ivančice - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 9.11.2019 17:00
Akce SKKP Handball Brno - SHC Maloměřice Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.11.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 9.11.2019 17:00
Akce Loko Louny - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.11.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - Náchod
1.liga muži
Datum 9.11.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 9.11.2019 18:00
Akce Sokol Vršovice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.11.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.11.2019 18:00
Akce Handball PSG Zlín - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 9.11.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 9.11.2019 19:30
Akce Loko Louny - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ