SELECT NABÍDKA

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 13.10.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 13.10.2019 09:30
Akce Házená L. Hustopeče - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 13.10.2019 10:15
Akce TJ Holešov - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 13.10.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - HC Zlín
1.liga muži
Datum 13.10.2019 11:00
Akce Slavia - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 13.10.2019 11:30
Akce Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 13.10.2019 12:00
Akce DHK Baník Most - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 13.10.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 13.10.2019 12:30
Akce Vsetín - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 13.10.2019 13:00
Akce Poruba A - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 13.10.2019 13:00
Akce Písek - HC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 13.10.2019 13:00
Akce Slavia - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 13.10.2019 13:00
Akce HC Nový Jičín - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 13.10.2019 13:30
Akce 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 13.10.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 13.10.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 13.10.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 13.10.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Sokol Písek B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 13.10.2019 15:00
Akce HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Zubří - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 13.10.2019 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 13.10.2019 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 13.10.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Poruba - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Slavia - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Kutná Hora - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 13.10.2019 15:00
Akce Vsetín - Chodov
1.liga muži
Datum 13.10.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 13.10.2019 16:00
Akce Hodonín B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 13.10.2019 16:00
Akce Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 13.10.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 13.10.2019 16:00
Akce Dunajská Streda - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 13.10.2019 16:00
Akce Sokol Ostrava - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 13.10.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - H.Brod
1.liga ženy
Datum 13.10.2019 17:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 13.10.2019 17:00
Akce Zubří - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 13.10.2019 17:00
Akce Písek - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 13.10.2019 17:00
Akce Ml. Boleslav - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 13.10.2019 17:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 13.10.2019 17:00
Akce HK B Most - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 13.10.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 13.10.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM