SELECT NABÍDKA

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 12.10.2019 09:00
Akce Astra Praha - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 10:00
Akce Liberec - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 12.10.2019 10:00
Akce Dukla B - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.10.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.10.2019 11:00
Akce Maloměřice Brno - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.10.2019 11:00
Akce Astra - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 12.10.2019 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 12:00
Akce Uh. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.10.2019 12:00
Akce Sokol Měnín - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.10.2019 12:00
Akce Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.10.2019 12:00
Akce Liberec - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.10.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.10.2019 12:30
Akce Luhačovice - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 12.10.2019 12:30
Akce SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.10.2019 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.10.2019 12:50
Akce Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.10.2019 13:00
Akce ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.10.2019 13:00
Akce Maloměřice Brno B - Telnice
2.liga muži JM
Datum 12.10.2019 13:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.10.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 12.10.2019 14:00
Akce Házená Mělník - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.10.2019 14:00
Akce Liberec - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.10.2019 14:00
Akce 1.SC Bohumín - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.10.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Kunovice
1.liga ženy
Datum 12.10.2019 14:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín B - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.10.2019 14:00
Akce Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 12.10.2019 14:30
Akce J.Hradec - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.10.2019 14:30
Akce Handball Brno - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.10.2019 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 12.10.2019 14:50
Akce Kobylisy - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 12.10.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 12.10.2019 15:00
Akce Maloměřice - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.10.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.10.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 12.10.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.10.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.10.2019 15:00
Akce Bohunice - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Bohumín - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
2.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Chrudim - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.10.2019 16:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 12.10.2019 16:00
Akce TJ FS Napajedla - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Třeboň - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.10.2019 16:00
Akce Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.10.2019 16:30
Akce Házená J.Hradec - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 12.10.2019 16:30
Akce Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.10.2019 16:50
Akce Kobylisy - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 12.10.2019 17:00
Akce Bohunice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 12.10.2019 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - H. Brod B
2.liga ženy - západ
Datum 12.10.2019 17:00
Akce Náchod - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 12.10.2019 17:00
Akce SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 12.10.2019 17:00
Akce SKKP Handball Brno - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.10.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 12.10.2019 17:30
Akce ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 12.10.2019 18:00
Akce SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 12.10.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.10.2019 18:00
Akce Třeboň - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 12.10.2019 18:00
Akce H.Brod - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 12.10.2019 18:00
Akce Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.10.2019 18:00
Akce Napajedla - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 12.10.2019 18:00
Akce Bánovce n.B. - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 12.10.2019 18:00
Akce Sporta Hlohovec - Handball PSG Zlín
MOL liga žen
Datum 12.10.2019 18:30
Akce Dukla B - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 12.10.2019 18:30
Akce J.Hradec - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 12.10.2019 18:50
Akce Kobylisy B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ