SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 6.10.2019 09:00
Akce HCB Karviná - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 6.10.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ
Datum 6.10.2019 11:00
Akce HCB Karviná B - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2019 11:00
Akce Sokol Hrabůvka - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.10.2019 11:00
Akce Zlín - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 12:00
Akce HK Lovosice - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.10.2019 12:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.10.2019 13:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 13:00
Akce Ostrava Zábřeh - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 13:00
Akce Zlín - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.10.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.10.2019 13:00
Akce Karviná - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.10.2019 14:00
Akce Karviná - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.10.2019 14:00
Akce HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 6.10.2019 14:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 14:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.10.2019 14:00
Akce Kobylisy - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.10.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 6.10.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.10.2019 14:30
Akce Loko Louny - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.10.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2019 15:00
Akce Chodov - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.10.2019 15:00
Akce HC Zlín - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 6.10.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2019 15:00
Akce Vsetín - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 6.10.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 16:00
Akce Kobylisy - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2019 16:00
Akce Karviná - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 6.10.2019 16:00
Akce HK Baník Most - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.10.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 6.10.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.10.2019 16:00
Akce Otrokovice - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 6.10.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 6.10.2019 16:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 6.10.2019 17:00
Akce Telnice - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 6.10.2019 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2019 17:00
Akce L.Zubří - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 6.10.2019 17:00
Akce DHK Pardubice - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 6.10.2019 17:00
Akce Loko Louny - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2019 17:00
Akce Chodov - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 6.10.2019 18:00
Akce Handball PSG Zlín - Dunajská Streda
MOL liga žen
Datum 6.10.2019 18:00
Akce HK B Most - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2019 18:00
Akce Kobylisy B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 6.10.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 6.10.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 6.10.2019 18:00
Akce Sokol Juliánov - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 6.10.2019 18:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Maloměřice Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži