SELECT NABÍDKA

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 5.10.2019 09:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 5.10.2019 09:00
Akce Sokol Vršovice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.10.2019 10:00
Akce Pepino SKP F-M - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.10.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 5.10.2019 10:00
Akce H.Brod - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.10.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.10.2019 11:00
Akce Olomouc - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.10.2019 11:00
Akce S.Vršovice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.10.2019 11:00
Akce Kunovice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 5.10.2019 11:00
Akce TJ Holešov - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 5.10.2019 11:30
Akce TJ Tatran Litovel B - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 5.10.2019 12:00
Akce H. Brod B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 5.10.2019 12:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 5.10.2019 12:00
Akce TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.10.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 5.10.2019 13:00
Akce Sokol Vršovice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.10.2019 13:00
Akce Paskov - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.10.2019 13:00
Akce TJ Holešov - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.10.2019 13:00
Akce KF Ledeč n. S. - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.10.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.10.2019 13:00
Akce DHC Plzeň - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.10.2019 13:00
Akce SHK Kunovice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 5.10.2019 14:00
Akce Pepino SKP F-M B - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 5.10.2019 14:00
Akce Olomouc - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 5.10.2019 14:00
Akce TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 5.10.2019 14:00
Akce H.Brod - Lázně Kynžvart
1.liga ženy
Datum 5.10.2019 14:00
Akce Bohumín - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 5.10.2019 14:30
Akce Náchod - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.10.2019 15:00
Akce S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 5.10.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.10.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.10.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 5.10.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.10.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.10.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.10.2019 15:00
Akce Házená Paskov - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 5.10.2019 15:00
Akce DHC Plzeň - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 5.10.2019 16:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.10.2019 16:00
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Házená L. Hustopeče
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.10.2019 16:00
Akce Sokol Telnice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.10.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.10.2019 16:30
Akce TJ Turnov - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 5.10.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 5.10.2019 16:30
Akce Košutka - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 5.10.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Náchod
1.liga muži
Datum 5.10.2019 17:00
Akce Jablonec - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 5.10.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 5.10.2019 17:00
Akce S.Vršovice A - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 5.10.2019 17:00
Akce Ivančice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 5.10.2019 17:00
Akce SK Kuřim - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 5.10.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 5.10.2019 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 5.10.2019 18:00
Akce Zlín - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 5.10.2019 18:00
Akce SK Žeravice - HC Nový Jičín
2.liga ženy - východ
Datum 5.10.2019 18:00
Akce Sporta Hlohovec - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 5.10.2019 18:00
Akce H.Brod - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 5.10.2019 18:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 5.10.2019 18:00
Akce Duslo Šaľa - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 5.10.2019 18:00
Akce Č.Budějovice - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 5.10.2019 19:00
Akce S.Vršovice B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 5.10.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Slavia
2 liga muži JVČ