SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 22.9.2019 09:00
Akce Háje - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.9.2019 10:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2019 10:00
Akce Náchod - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2019 10:00
Akce Pepino SKP F-M - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.9.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - Maloměřice Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2019 10:30
Akce TJ Holešov - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 22.9.2019 10:30
Akce HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 22.9.2019 11:00
Akce HC Háje - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2019 12:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 22.9.2019 12:00
Akce H.Brod - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 22.9.2019 12:00
Akce HK Baník Most - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.9.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2019 13:00
Akce HK Hodonín - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.9.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.9.2019 13:00
Akce Písek - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2019 13:00
Akce Vsetín - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2019 13:00
Akce HC Nový Jičín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.9.2019 13:00
Akce Zlín - HCB Karviná B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2019 13:00
Akce HK Slavia VŠ Plzeň - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2019 13:00
Akce HK Lovosice - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 22.9.2019 14:00
Akce Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Házená L. Hustopeče
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 22.9.2019 14:00
Akce Chodov - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.9.2019 14:30
Akce Loko Louny - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Vsetín - Náchod
1.liga muži
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Zlín - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2019 15:00
Akce SK UP Olomouc - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Sokol Písek B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Bohunice - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Dunajská Streda - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 22.9.2019 15:00
Akce L.Zubří - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 22.9.2019 15:00
Akce Hodonín B - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 22.9.2019 15:00
Akce HK Lovosice - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.9.2019 15:30
Akce HK Ivančice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 22.9.2019 16:00
Akce TJ Tatran Litovel B - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 22.9.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2019 16:00
Akce DHK Baník Most - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2019 16:00
Akce Chodov - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 22.9.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 22.9.2019 17:00
Akce Písek - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.9.2019 17:00
Akce Telnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 22.9.2019 17:00
Akce Napajedla - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 22.9.2019 17:00
Akce Bohunice - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 22.9.2019 17:00
Akce HK Lovosice B - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 22.9.2019 17:00
Akce HC Zlín - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 22.9.2019 17:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2019 18:00
Akce HK B Most - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 22.9.2019 18:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2019 18:30
Akce Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ