SELECT NABÍDKA

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM

Kalendář

<září 2019>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 15.9.2019 10:00
Akce Karviná - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 15.9.2019 10:00
Akce H. Brod B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 15.9.2019 10:00
Akce TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.9.2019 11:00
Akce Slavia - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.9.2019 11:00
Akce Zlín - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.9.2019 11:30
Akce L.Zubří - SKH Polanka n.O
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 12:00
Akce Karviná - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.9.2019 12:00
Akce H.Brod - ČZ HBC Strakonice 1921
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.9.2019 12:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.9.2019 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.9.2019 13:00
Akce Slavia - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 13:00
Akce Zlín - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 13:30
Akce L.Zubří - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 15.9.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.9.2019 14:00
Akce H.Brod - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 15.9.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.9.2019 14:00
Akce Otrokovice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 15.9.2019 14:00
Akce Ostrava Zábřeh - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 15:00
Akce Házená Uničov - TJ Tatran Litovel
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 15:00
Akce Paskov - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.9.2019 15:00
Akce Zlín - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.9.2019 15:30
Akce SK Žeravice - HK Bystřice p.H.
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 15:30
Akce TJ Holešov - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.9.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 16:00
Akce DHK Baník Most - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 16:00
Akce Dunajská Streda - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 15.9.2019 16:00
Akce H.Brod - Třeboň
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 17:00
Akce Ledeč n.S. - Náchod
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 17:00
Akce HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 15.9.2019 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 15.9.2019 17:00
Akce TJ Turnov - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 15.9.2019 17:00
Akce Ml. Boleslav - Kutná Hora
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 17:00
Akce Bohunice - HC Zlín
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.9.2019 17:30
Akce Házená Paskov - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.9.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 18:00
Akce Šťáhlavy - Chodov
Český pohár mužů
Datum 15.9.2019 18:00
Akce Handball PSG Zlín - Baník Most
MOL liga žen