SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 19.5.2019 08:30
Akce S.Vršovice - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 08:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 09:00
Akce Kopřivnice - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 09:20
Akce Ostrava - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 09:20
Akce Polanka - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 09:50
Akce HK FCC Město Lovosice - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 10:00
Akce Dukla B - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 19.5.2019 10:00
Akce Zlín - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.5.2019 10:10
Akce Bohunice - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 10:20
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 19.5.2019 10:30
Akce Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 19.5.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 19.5.2019 10:40
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 11:00
Akce Olomouc - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.5.2019 11:00
Akce Slavia - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.5.2019 11:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 11:15
Akce SK Kuřim - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 11:30
Akce Liberec - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 11:50
Akce Zubří - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 12:00
Akce SK Žeravice - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 19.5.2019 12:00
Akce Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 19.5.2019 12:00
Akce Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 19.5.2019 12:00
Akce Chodov - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 19.5.2019 12:00
Akce Zlín - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 19.5.2019 12:10
Akce Dukla B - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 12:20
Akce Úvaly - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 12:30
Akce Luhačovice - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 19.5.2019 12:30
Akce M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 19.5.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 19.5.2019 12:40
Akce S.Vršovice - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 13:00
Akce Karviná - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.5.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 19.5.2019 13:00
Akce Slavia - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 19.5.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 19.5.2019 13:05
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 13:10
Akce Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 13:30
Akce HBC Olomouc 1966 - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 13:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 19.5.2019 13:30
Akce HK Ivančice - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 19.5.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.5.2019 14:00
Akce SK Kuřim - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 14:00
Akce Liberec - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 14:00
Akce Dukla - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.5.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 19.5.2019 14:00
Akce Chodov B - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 19.5.2019 14:20
Akce Ostrava - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 19.5.2019 14:50
Akce HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 14:55
Akce Polanka - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 15:00
Akce Juliánov - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 19.5.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 19.5.2019 15:00
Akce HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 19.5.2019 15:00
Akce Kobylisy - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 19.5.2019 15:00
Akce Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 19.5.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 19.5.2019 15:10
Akce Zubří - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 15:30
Akce HK Ivančice - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 19.5.2019 15:40
Akce Úvaly - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 15:50
Akce Dukla B - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 16:00
Akce Kunovice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.5.2019 16:00
Akce Dukla B - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 19.5.2019 16:00
Akce DHK Baník Most - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 19.5.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 19.5.2019 16:00
Akce Chodov - Náchod
1.liga muži
Datum 19.5.2019 16:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 16:00
Akce ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 19.5.2019 16:30
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 16:40
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 19.5.2019 17:00
Akce Slavia - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 19.5.2019 17:00
Akce DHK Pardubice - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 19.5.2019 18:00
Akce Kutná Hora - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 19.5.2019 18:00
Akce Kunovice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 19.5.2019 19:00
Akce Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 19.5.2019 19:00
Akce Baník Most - Slavia Praha
MOL liga žen