SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 18.5.2019 09:00
Akce Kobylisy B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 18.5.2019 09:00
Akce Maloměřice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 18.5.2019 09:00
Akce Telnice - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 09:00
Akce MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 18.5.2019 09:50
Akce Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 10:00
Akce Sokol Ostrava - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 18.5.2019 10:00
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 10:00
Akce H.Brod - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 18.5.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 18.5.2019 10:40
Akce Lokomotiva Vršovice - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 10:50
Akce Házená Mělník - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 11:00
Akce Maloměřice - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 18.5.2019 11:00
Akce Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 18.5.2019 11:30
Akce Sokol N. Veselí - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 11:40
Akce Dukla A - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 12:00
Akce TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 18.5.2019 12:00
Akce H.Brod - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 18.5.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 18.5.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 18.5.2019 12:20
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 12:30
Akce HCB Karviná - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 18.5.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 18.5.2019 13:00
Akce Kobylisy - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 18.5.2019 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 18.5.2019 13:00
Akce Liberec - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 18.5.2019 13:10
Akce Telnice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 13:20
Akce SKKP Handball Brno - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 14:00
Akce Sokol N. Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 14:00
Akce Libčice n. Vlt. - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 18.5.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 18.5.2019 14:00
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 18.5.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 18.5.2019 14:00
Akce H.Brod - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 18.5.2019 14:10
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 14:50
Akce Zlín - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 15:00
Akce HCB Karviná - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 15:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín
1.liga muži
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Liberec - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 18.5.2019 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 18.5.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 18.5.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 18.5.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 18.5.2019 15:00
Akce SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 18.5.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Olomouc - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Kobylisy - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Bohunice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 18.5.2019 15:00
Akce Sokol Písek - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 15:40
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 15:50
Akce Házená Mělník - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 16:00
Akce ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 16:00
Akce Třeboň - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 18.5.2019 16:00
Akce Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 18.5.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 18.5.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 18.5.2019 16:30
Akce Lokomotiva Vršovice - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 16:40
Akce SKKP Handball Brno - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 17:00
Akce Bohunice - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 18.5.2019 17:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 18.5.2019 17:00
Akce SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 18.5.2019 17:00
Akce Ivančice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 18.5.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 18.5.2019 17:00
Akce Liberec - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 18.5.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 18.5.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 18.5.2019 17:00
Akce Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 17:30
Akce Dukla A - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 18.5.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - DHC Plzeň
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 18:00
Akce Baník Most - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 18:00
Akce Košutka - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 18.5.2019 18:00
Akce Třeboň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 18.5.2019 18:00
Akce Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 18.5.2019 19:00
Akce Astra - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 18.5.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - H.Brod
2 liga muži JVČ