SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 11.5.2019 08:30
Akce FK Hvězda Cheb - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 08:30
Akce S.Vršovice - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 09:00
Akce Písek A - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 09:20
Akce Ivančice - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 09:20
Akce Slavoj Žirovnice - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 09:50
Akce Sokol V. Meziříčí - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 10:10
Akce DHK Zora Olomouc - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 10:10
Akce Sokol Poruba - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 10:30
Akce Turnov - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 11.5.2019 10:30
Akce TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 11.5.2019 10:45
Akce HC Zlín - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 11:00
Akce Háje - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.5.2019 11:00
Akce DHK Most - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 11:00
Akce Slavia - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 11:30
Akce HC Plzeň - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.5.2019 11:35
Akce Háje - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 11:50
Akce Strakonice - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 11:50
Akce DHC Plzeň - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 12:00
Akce SKH Velká n.V. - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.5.2019 12:25
Akce DHK Litovel - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 12:40
Akce FK Hvězda Cheb - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 12:40
Akce S.Vršovice - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 13:00
Akce Náchod - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 11.5.2019 13:00
Akce Kopřivnice - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.5.2019 13:15
Akce HK Hodonín - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.5.2019 13:15
Akce Písek A - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 13:30
Akce DHK Most - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 13:30
Akce HC Plzeň - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 11.5.2019 13:30
Akce Slavia - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.5.2019 14:00
Akce J.Hradec - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.5.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.5.2019 14:00
Akce L.Zubří - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 11.5.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.5.2019 14:05
Akce Háje - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 14:20
Akce Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 14:20
Akce Ivančice - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.5.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Náchod - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 15:00
Akce Kopřivnice - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 11.5.2019 15:10
Akce Strakonice - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 15:10
Akce DHC Plzeň - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 15:30
Akce HC Plzeň - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 11.5.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 11.5.2019 15:50
Akce DHK Litovel - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 11.5.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.5.2019 16:00
Akce Házená J.Hradec - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 11.5.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.5.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.5.2019 16:00
Akce HK Hodonín - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 11.5.2019 16:00
Akce Ústí n.L. - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 11.5.2019 16:00
Akce Sokol Poruba - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 16:00
Akce DHK Zora Olomouc - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 16:45
Akce HC Zlín - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.5.2019 16:45
Akce Házená Paskov - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Napajedla - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 11.5.2019 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Jablonec - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 11.5.2019 17:00
Akce HC Zlín - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Náchod - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 11.5.2019 17:00
Akce Slavia Praha - Baník Most
MOL liga žen
Datum 11.5.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - Chodov
1.liga muži
Datum 11.5.2019 17:30
Akce Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 11.5.2019 18:00
Akce Ústí n.L. - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 11.5.2019 18:00
Akce H.Brod - Chodov B
2 liga muži JVČ
Datum 11.5.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 11.5.2019 18:00
Akce Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 11.5.2019 18:00
Akce J.Hradec - H.Brod
1.liga ženy
Datum 11.5.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 11.5.2019 19:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 11.5.2019 19:00
Akce Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži