SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 5.5.2019 09:00
Akce Karviná - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.5.2019 10:00
Akce Dukla B - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 5.5.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 5.5.2019 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2019 10:30
Akce HCB Karviná - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 5.5.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 5.5.2019 10:30
Akce Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 5.5.2019 11:00
Akce Olomouc - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.5.2019 11:00
Akce Lázně Kynžvart - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 5.5.2019 11:00
Akce Slavia - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.5.2019 12:00
Akce HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2019 12:00
Akce Dukla - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2019 12:00
Akce Chodov - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.5.2019 12:15
Akce Nové Bránice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.5.2019 12:30
Akce SKH Polanka n.O. - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2019 12:30
Akce Luhačovice - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 5.5.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.5.2019 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2019 13:00
Akce Karviná - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.5.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2019 13:00
Akce Písek - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 5.5.2019 13:00
Akce Slavia - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 5.5.2019 13:30
Akce HK Ivančice - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 5.5.2019 14:00
Akce HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2019 14:00
Akce Chodov B - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 5.5.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 5.5.2019 14:00
Akce Dukla - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2019 14:00
Akce Újezd u Brna - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.5.2019 14:00
Akce 1.SC Bohumín - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.5.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 5.5.2019 15:00
Akce Kobylisy - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 5.5.2019 15:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Náchod
1.liga muži
Datum 5.5.2019 15:00
Akce Házená Uničov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 5.5.2019 15:00
Akce HCB Karviná - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2019 15:00
Akce L.Vršovice - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 5.5.2019 15:00
Akce Sokol Písek B - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 5.5.2019 15:00
Akce L.Zubří - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 5.5.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 5.5.2019 15:00
Akce Sokol Poruba - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 5.5.2019 15:30
Akce HK Ivančice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 5.5.2019 16:00
Akce Dukla B - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.5.2019 16:00
Akce Chodov - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 5.5.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 5.5.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 5.5.2019 17:00
Akce DHK Pardubice - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 5.5.2019 17:00
Akce Slavia - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 5.5.2019 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 5.5.2019 17:00
Akce L.Vršovice - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 5.5.2019 17:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2019 17:00
Akce HC Zlín - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 5.5.2019 17:00
Akce Písek - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2019 18:00
Akce Baník Most - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen