SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 4.5.2019 09:00
Akce Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.5.2019 11:00
Akce Háje - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.5.2019 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 4.5.2019 11:00
Akce Maloměřice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 4.5.2019 11:00
Akce Hodonín B - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 4.5.2019 11:30
Akce TJ Cement Hranice - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.5.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.5.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 4.5.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 4.5.2019 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.5.2019 13:00
Akce HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.5.2019 13:00
Akce SHC Maloměřice B - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 4.5.2019 13:00
Akce Kopřivnice - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.5.2019 13:15
Akce HK Hodonín - Sokol Poruba B
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.5.2019 13:30
Akce TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 4.5.2019 14:00
Akce SK Žeravice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 4.5.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 4.5.2019 14:00
Akce H.Brod - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 4.5.2019 14:00
Akce Házená Mělník - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.5.2019 14:00
Akce Bohumín - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 4.5.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 4.5.2019 15:00
Akce Bohunice - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.5.2019 15:00
Akce HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.5.2019 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 4.5.2019 15:00
Akce HK B Most - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 4.5.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 4.5.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.5.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 4.5.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.5.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Žeravice - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Házená Mělník - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 4.5.2019 16:00
Akce HBC Strakonice B - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Kunovice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 4.5.2019 16:00
Akce ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 4.5.2019 16:00
Akce HK Hodonín - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 4.5.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 4.5.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 4.5.2019 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 4.5.2019 17:00
Akce Ivančice - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 4.5.2019 17:00
Akce SK Kuřim - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 4.5.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 4.5.2019 17:00
Akce Bohunice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 4.5.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 4.5.2019 17:00
Akce Sokol Poruba - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 4.5.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 4.5.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 4.5.2019 18:00
Akce Baník Most - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 4.5.2019 18:00
Akce H.Brod - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 4.5.2019 18:00
Akce Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 4.5.2019 18:00
Akce Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 4.5.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 4.5.2019 20:00
Akce DHC Plzeň - Zora Olomouc
MOL liga žen