SELECT NABÍDKA

Házená v TV

01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM

Kalendář

<duben 2019>
poútstčtsone
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 27.4.2019 08:30
Akce S.Vršovice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 08:30
Akce Dukla B - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 08:30
Akce Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 09:00
Akce Telnice - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 09:20
Akce HCB Karviná - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 09:20
Akce Polanka - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 09:30
Akce Ostrava - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 09:50
Akce SK Kuřim - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 10:00
Akce Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 27.4.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 27.4.2019 10:10
Akce Liberec - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 10:10
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 10:30
Akce Úvaly - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 10:40
Akce HK FCC Město Lovosice - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 10:45
Akce Paskov - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 27.4.2019 11:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 11:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 11:25
Akce Lokomotiva Vršovice - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 11:30
Akce Bohunice - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 11:50
Akce TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 11:50
Akce Zlín - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 27.4.2019 12:20
Akce Dukla A - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 12:20
Akce Házená Mělník - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 12:30
Akce HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 27.4.2019 12:30
Akce Házená Paskov - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 27.4.2019 12:40
Akce S.Vršovice - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 13:00
Akce Náchod - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 27.4.2019 13:00
Akce Zubří - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 13:10
Akce Dukla B - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 13:10
Akce Telnice - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 13:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 13:50
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:00
Akce Bohunice - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 27.4.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 27.4.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 27.4.2019 14:20
Akce Polanka - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:30
Akce HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 27.4.2019 14:40
Akce HCB Karviná - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:50
Akce Ostrava - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 14:50
Akce SK Kuřim - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 27.4.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Č.Budějovice - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Hodonín B - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 27.4.2019 15:00
Akce TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 27.4.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 27.4.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Náchod - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 27.4.2019 15:00
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 27.4.2019 15:10
Akce TJ Sokol Centrum Haná - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 15:30
Akce Zlín - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 15:30
Akce SKKP Brno B - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 27.4.2019 15:40
Akce Dukla A - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 15:40
Akce Házená Mělník - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 27.4.2019 16:00
Akce Žeravice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 27.4.2019 16:00
Akce Ústí n.L. - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 27.4.2019 16:00
Akce Třeboň - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 27.4.2019 16:00
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 16:20
Akce Liberec - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 16:30
Akce Úvaly - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 16:30
Akce HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 27.4.2019 16:30
Akce J.Hradec - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 27.4.2019 16:30
Akce HK FCC Město Lovosice - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 27.4.2019 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Jablonec - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 27.4.2019 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Baník Most
MOL liga žen
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Napajedla - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 27.4.2019 17:00
Akce L.Zubří - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Turnov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Náchod - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 27.4.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 27.4.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 27.4.2019 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 27.4.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 27.4.2019 18:00
Akce Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 27.4.2019 18:00
Akce SK Žeravice - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 27.4.2019 18:00
Akce Ústí n.L. - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 27.4.2019 18:00
Akce Třeboň - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 27.4.2019 18:30
Akce J.Hradec - Kunovice
1.liga ženy
Datum 27.4.2019 19:15
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži