SELECT NABÍDKA

Házená v TV

01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM

Kalendář

<duben 2019>
poútstčtsone
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 7.4.2019 08:30
Akce Jiskra H. Brod - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 09:00
Akce HC Plzeň - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.4.2019 09:30
Akce Písek B - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 10:00
Akce S.Vršovice - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 10:00
Akce HC Nový Jičín - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.4.2019 10:30
Akce Sokol Poruba - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 7.4.2019 11:00
Akce Slavia - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 11:00
Akce HC Plzeň - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 7.4.2019 11:30
Akce Háje - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 12:00
Akce Chodov - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.4.2019 12:00
Akce HK Lovosice - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.4.2019 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.4.2019 12:00
Akce DHK Baník Most - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 7.4.2019 12:00
Akce S.Vršovice - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 7.4.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.4.2019 12:30
Akce DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.4.2019 13:00
Akce DHC Plzeň - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 13:30
Akce Jiskra H. Brod - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Bohumín - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 7.4.2019 14:00
Akce HK Lovosice - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Újezd u Brna - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Chodov B - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 7.4.2019 14:00
Akce Poruba B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 7.4.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 14:30
Akce J.Hradec - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.4.2019 14:30
Akce Nové Bránice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.4.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.4.2019 14:30
Akce Háje - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 15:00
Akce Otrokovice - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 7.4.2019 15:00
Akce Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.4.2019 15:00
Akce Slavia - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 7.4.2019 15:00
Akce Kobylisy - Kunovice
1.liga ženy
Datum 7.4.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 7.4.2019 15:30
Akce Písek B - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 7.4.2019 16:00
Akce Chodov - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 7.4.2019 16:00
Akce HK Lovosice B - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 7.4.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 7.4.2019 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 7.4.2019 16:00
Akce Žeravice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.4.2019 16:00
Akce Sokol Újezd u Brna - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.4.2019 16:00
Akce Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.4.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 7.4.2019 16:30
Akce DHK Zora Olomouc - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 7.4.2019 17:00
Akce HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 7.4.2019 17:00
Akce Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 7.4.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 7.4.2019 17:00
Akce Telnice - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 7.4.2019 17:00
Akce Baník Most - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 7.4.2019 17:30
Akce Sokol Poruba - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.4.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 7.4.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ