SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 31.3.2019 00:00
Akce Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 31.3.2019 09:00
Akce Sokol Poruba B - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 31.3.2019 10:00
Akce HC Nový Jičín - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 31.3.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 31.3.2019 10:30
Akce L.Zubří - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 31.3.2019 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 31.3.2019 11:00
Akce Poruba A - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 31.3.2019 11:00
Akce Olomouc - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 31.3.2019 12:00
Akce Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 31.3.2019 12:00
Akce S.Vršovice - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 31.3.2019 12:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 31.3.2019 12:30
Akce Vsetín - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 31.3.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 31.3.2019 13:00
Akce Poruba - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 31.3.2019 13:00
Akce Olomouc - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 31.3.2019 13:00
Akce Sokol Písek B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 31.3.2019 13:00
Akce HC Zubří B - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 31.3.2019 13:00
Akce Sokol Juliánov - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 31.3.2019 13:45
Akce HC Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 31.3.2019 14:00
Akce Zlín - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 31.3.2019 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 31.3.2019 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 31.3.2019 14:00
Akce S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 31.3.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 31.3.2019 14:30
Akce Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 31.3.2019 14:30
Akce Vsetín - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 31.3.2019 14:30
Akce HBC Ronal Jičín "B" - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 31.3.2019 14:30
Akce Háje - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 31.3.2019 14:45
Akce SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 31.3.2019 15:00
Akce Bohunice - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 31.3.2019 15:00
Akce Juliánov - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 31.3.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 31.3.2019 15:00
Akce L.Vršovice - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 31.3.2019 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 31.3.2019 15:00
Akce Zubří - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 31.3.2019 15:30
Akce HK Ivančice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 31.3.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 31.3.2019 16:00
Akce SK UP Olomouc - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 31.3.2019 16:00
Akce HC Zlín - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 31.3.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 31.3.2019 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 31.3.2019 16:00
Akce Házená J.Hradec - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 31.3.2019 16:30
Akce Háje B - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 31.3.2019 17:00
Akce L.Zubří - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 31.3.2019 17:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 31.3.2019 17:00
Akce Zubří - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 31.3.2019 17:00
Akce Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 31.3.2019 17:00
Akce Loko Louny - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 31.3.2019 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 31.3.2019 17:00
Akce L.Vršovice - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 31.3.2019 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 31.3.2019 17:15
Akce Karviná - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 31.3.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Chodov B
2 liga muži JVČ
Datum 31.3.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 31.3.2019 18:00
Akce Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 31.3.2019 18:00
Akce J.Hradec - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 31.3.2019 18:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 31.3.2019 18:00
Akce SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 31.3.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Turnov
2.liga ženy - západ