SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 30.3.2019 09:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.3.2019 10:00
Akce Astra Praha - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 30.3.2019 10:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.3.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.3.2019 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.3.2019 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 30.3.2019 11:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.3.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.3.2019 12:00
Akce Kobylisy - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.3.2019 12:00
Akce Liberec - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.3.2019 12:00
Akce Házená Mělník - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.3.2019 12:30
Akce Luhačovice - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 30.3.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 30.3.2019 13:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 30.3.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 30.3.2019 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.3.2019 14:00
Akce Kobylisy - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 30.3.2019 14:00
Akce SK Žeravice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 30.3.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 30.3.2019 14:00
Akce Hodonín B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 30.3.2019 14:00
Akce Liberec - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 30.3.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Náchod - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.3.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.3.2019 15:00
Akce HK Ivančice - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 30.3.2019 15:00
Akce Bohunice - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.3.2019 16:00
Akce HK Hodonín - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.3.2019 16:00
Akce Liberec - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 30.3.2019 16:00
Akce Třeboň - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.3.2019 16:00
Akce Kobylisy B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Bohunice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 30.3.2019 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Házená Paskov - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Napajedla - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Ivančice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Telnice
2.liga muži JM
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - Maloměřice
1.liga muži
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Náchod - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 30.3.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.3.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 30.3.2019 17:30
Akce Iuventa Michalovce - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 30.3.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 30.3.2019 17:30
Akce Slavia Praha - Baník Most
MOL liga žen
Datum 30.3.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.3.2019 18:00
Akce Třeboň - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 30.3.2019 19:00
Akce HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.3.2019 19:30
Akce Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži