SELECT NABÍDKA

Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 16:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 16.3.2019 08:30
Akce Bohunice - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 08:30
Akce S.Vršovice - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 09:16
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 09:20
Akce Zlín - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 10:00
Akce H.Brod - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.3.2019 10:02
Akce Telnice - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 10:10
Akce Úvaly - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.3.2019 10:30
Akce SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 16.3.2019 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.3.2019 10:48
Akce Házená Mělník - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 11:00
Akce SKKP Handball Brno - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 11:00
Akce Slavia - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.3.2019 11:34
Akce Liberec - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 11:50
Akce Polanka - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 12:00
Akce Loko Louny - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.3.2019 12:00
Akce H.Brod - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 16.3.2019 12:20
Akce S.Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 12:30
Akce HC Plzeň - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 16.3.2019 12:30
Akce Luhačovice - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 16.3.2019 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.3.2019 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.3.2019 13:00
Akce Liberec - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 16.3.2019 13:00
Akce Bohunice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 13:00
Akce Náchod - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.3.2019 13:00
Akce Slavia - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 16.3.2019 13:06
Akce Házená Mělník - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 13:50
Akce SKKP Handball Brno - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 13:52
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.3.2019 14:00
Akce Kunovice - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.3.2019 14:30
Akce HC Plzeň - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 16.3.2019 14:30
Akce J.Hradec - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.3.2019 14:30
Akce Loko Louny - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 16.3.2019 14:30
Akce Vsetín - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 16.3.2019 14:38
Akce Liberec - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 14:40
Akce Zlín - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 16.3.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 16.3.2019 15:00
Akce Liberec - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 16.3.2019 15:00
Akce Náchod - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 16.3.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 16.3.2019 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.3.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 16.3.2019 15:00
Akce Kobylisy - Bohunice
1.liga ženy
Datum 16.3.2019 15:00
Akce Č.Budějovice - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 16.3.2019 15:24
Akce Telnice - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 15:30
Akce Polanka - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 16.3.2019 16:00
Akce TJ FS Napajedla - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 16.3.2019 16:00
Akce Kunovice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 16.3.2019 16:00
Akce Paskov - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 16.3.2019 16:00
Akce TJ Turnov - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.3.2019 16:00
Akce Třeboň - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.3.2019 16:20
Akce Úvaly - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 16.3.2019 16:30
Akce Házená J.Hradec - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 16.3.2019 16:30
Akce HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.3.2019 16:30
Akce Vsetín - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Ivančice - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 16.3.2019 17:00
Akce SK Kuřim - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Slavia - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Liberec - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.3.2019 17:00
Akce Náchod - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce Turnov - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 16.3.2019 18:00
Akce Napajedla - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 16.3.2019 18:00
Akce TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.3.2019 18:00
Akce Třeboň - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 16.3.2019 18:30
Akce J.Hradec - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 16.3.2019 18:30
Akce Košutka - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 16.3.2019 19:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM