SELECT NABÍDKA

Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 16:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 10.3.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2019 10:00
Akce HC Nový Jičín - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.3.2019 10:00
Akce Háje B - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.3.2019 10:30
Akce TJ SOGOS Holešov - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 10.3.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 10.3.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 10.3.2019 11:00
Akce Písek - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.3.2019 12:00
Akce Chodov - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.3.2019 12:00
Akce Sokol Poruba B - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.3.2019 12:00
Akce S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 12:15
Akce Nové Bránice - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.3.2019 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 10.3.2019 12:30
Akce Pepino SKP F-M - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.3.2019 13:00
Akce Sokol Písek B - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 10.3.2019 13:00
Akce HC Zubří B - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2019 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.3.2019 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.3.2019 13:15
Akce HK Hodonín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.3.2019 13:30
Akce Ostrava Zábřeh - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 13:30
Akce HK Ivančice - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 13:30
Akce SK UP Olomouc - H.Brod
1.liga ženy
Datum 10.3.2019 14:00
Akce Žeravice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 10.3.2019 14:00
Akce Chodov B - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 10.3.2019 14:00
Akce Zlín - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2019 14:00
Akce Karviná - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 10.3.2019 14:00
Akce S.Vršovice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.3.2019 14:00
Akce Poruba - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.3.2019 14:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 10.3.2019 14:30
Akce Loko Louny - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.3.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2019 15:00
Akce Otrokovice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 10.3.2019 15:00
Akce Zubří - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.3.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 10.3.2019 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 10.3.2019 15:15
Akce Zábřeh - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.3.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 10.3.2019 15:30
Akce HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 10.3.2019 16:00
Akce Poruba A - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 16:00
Akce HC Zlín - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 10.3.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 10.3.2019 16:00
Akce HK Hodonín - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 10.3.2019 16:00
Akce SK Žeravice - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 10.3.2019 16:00
Akce Košutka - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 10.3.2019 16:00
Akce Chodov - Maloměřice
1.liga muži
Datum 10.3.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 10.3.2019 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 10.3.2019 16:30
Akce Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.3.2019 16:30
Akce Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 10.3.2019 17:00
Akce Loko Louny - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 10.3.2019 17:00
Akce Písek - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 17:00
Akce Telnice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 10.3.2019 17:00
Akce Slavia Praha - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 10.3.2019 17:00
Akce Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 10.3.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 10.3.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 10.3.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 10.3.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 10.3.2019 18:00
Akce Zlín - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci