SELECT NABÍDKA

Házená v TV

16. 01. 2019 21:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Makedonie - Španělsko (vstupy, celé na webu ČT Sport)
17. 01. 2019 17:50 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Německo - Srbsko
17. 01. 2019 20:05 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Dánsko - Norsko
19. 01. 2019 18:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
19. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
20. 01. 2019 18:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
TV COM

Kalendář

<leden 2019>
poútstčtsone
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 1.12.2018 08:30
Akce Sokol Poruba - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 08:30
Akce S.Vršovice - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 09:00
Akce Maloměřice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2018 09:00
Akce Slavoj Žirovnice - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 09:25
Akce DHK Litovel - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 09:25
Akce Písek A - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 10:00
Akce Ivančice - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 10:00
Akce Újezd u Brna - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.12.2018 10:20
Akce J.Hradec - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 10:20
Akce Slavia - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.12.2018 11:00
Akce SHC Maloměřice B - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 1.12.2018 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2018 11:00
Akce TJ Cement Hranice - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2018 11:00
Akce HC Zlín - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 11:15
Akce DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 11:15
Akce Ústí n.L. - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 12:00
Akce Písek B - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 12:00
Akce SK Žeravice - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.12.2018 12:10
Akce TJ Holešov - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 12:10
Akce SHK Kunovice - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2018 12:30
Akce Bohumín - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 1.12.2018 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.12.2018 13:00
Akce HK Ivančice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2018 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 1.12.2018 13:00
Akce TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.12.2018 13:00
Akce Sokol Kobylisy II - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2018 13:00
Akce TJ Sokol Luhačovice - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2018 13:00
Akce Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 1.12.2018 13:00
Akce Liberec - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.12.2018 13:05
Akce S.Vršovice - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 13:05
Akce Sokol Poruba - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 14:00
Akce Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.12.2018 14:00
Akce HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 1.12.2018 14:00
Akce Slavoj Žirovnice - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 14:00
Akce Lázně Kynžvart - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.12.2018 14:00
Akce Ústí n.L. - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 14:00
Akce DHK Zora Olomouc - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 14:00
Akce Astra - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2018 14:55
Akce DHK Litovel - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 14:55
Akce Písek A - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 15:00
Akce SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 1.12.2018 15:00
Akce Kutná Hora - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 1.12.2018 15:00
Akce Luhačovice - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 1.12.2018 15:00
Akce Liberec - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 1.12.2018 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2018 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.12.2018 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 1.12.2018 15:00
Akce Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 1.12.2018 15:00
Akce HK Ivančice - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 1.12.2018 15:00
Akce Písek B - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 15:50
Akce SHK Kunovice - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 15:50
Akce TJ Holešov - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Karviná - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Kunovice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Ivančice - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Házená Uničov - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Házená Mělník - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 1.12.2018 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2018 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 1.12.2018 16:00
Akce HBC Strakonice B - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 1.12.2018 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 1.12.2018 16:45
Akce Slavia - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 16:45
Akce J.Hradec - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 17:00
Akce Ivančice - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 1.12.2018 17:00
Akce Juliánov - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 1.12.2018 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Telnice
2.liga muži JM
Datum 1.12.2018 17:00
Akce Sokol Kobylisy II - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 17:00
Akce SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 1.12.2018 17:00
Akce Liberec - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 1.12.2018 17:00
Akce Dvůr Králové - Náchod
1.liga muži
Datum 1.12.2018 18:00
Akce SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 1.12.2018 18:00
Akce Kobylisy B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 1.12.2018 18:00
Akce Třeboň - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 1.12.2018 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 1.12.2018 18:00
Akce HC Zlín - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 1.12.2018 18:00
Akce HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 1.12.2018 18:30
Akce Košutka - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ