SELECT NABÍDKA

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 11.11.2018 10:00
Akce Újezd u Brna - Sokol Poruba B
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.11.2018 10:00
Akce DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 11.11.2018 10:30
Akce Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 11.11.2018 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 11.11.2018 11:00
Akce Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.11.2018 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 11.11.2018 11:00
Akce Slavia - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.11.2018 11:30
Akce Astra - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2018 12:00
Akce DHK Pardubice - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2018 12:00
Akce Loko Louny - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.11.2018 13:00
Akce Sokol Juliánov - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.11.2018 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2018 13:00
Akce Kobylisy - H.Brod
1.liga ženy
Datum 11.11.2018 13:00
Akce HC Zubří B - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2018 13:00
Akce Písek - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 11.11.2018 13:00
Akce Bohunice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.11.2018 13:30
Akce HK Ivančice - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 11.11.2018 13:30
Akce Astra Praha - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 11.11.2018 13:30
Akce 1.SC Bohumín - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.11.2018 14:00
Akce Zlín - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2018 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.11.2018 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.11.2018 14:00
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.11.2018 14:00
Akce Kunovice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.11.2018 14:30
Akce Loko Louny - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2018 14:30
Akce Vsetín - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.11.2018 15:00
Akce Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2018 15:00
Akce Juliánov - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 11.11.2018 15:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 11.11.2018 15:00
Akce Kobylisy - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 11.11.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2018 15:00
Akce L.Vršovice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.11.2018 15:00
Akce Bohunice - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.11.2018 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 11.11.2018 15:30
Akce HK Ivančice - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 11.11.2018 15:30
Akce Karviná - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.11.2018 15:30
Akce S.Vršovice - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 11.11.2018 16:00
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2018 16:00
Akce ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 11.11.2018 16:00
Akce HC Zlín - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 11.11.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 11.11.2018 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 11.11.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 11.11.2018 16:00
Akce Hodonín B - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 11.11.2018 16:30
Akce Háje - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.11.2018 16:30
Akce Vsetín - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Poruba B - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 11.11.2018 17:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Chodov
1.liga muži
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Písek - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 11.11.2018 17:00
Akce L.Vršovice - Chodov B
2 liga muži JVČ
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 11.11.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2018 17:00
Akce L.Zubří - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Bohunice - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 11.11.2018 17:00
Akce Loko Louny - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 11.11.2018 17:30
Akce Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 11.11.2018 17:30
Akce SKKP Handball Brno A - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.11.2018 18:00
Akce Zlín - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2018 18:00
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 11.11.2018 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Telnice
2.liga muži JM