SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 4.11.2018 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.11.2018 09:00
Akce HC Plzeň - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 4.11.2018 10:00
Akce Dukla B - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 4.11.2018 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 4.11.2018 10:30
Akce HCB Karviná - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 4.11.2018 10:30
Akce HC Plzeň - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.11.2018 11:00
Akce Slavia - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.11.2018 11:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.11.2018 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - HC Zlín
1.liga muži
Datum 4.11.2018 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.11.2018 12:00
Akce Dukla - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 4.11.2018 12:15
Akce Nové Bránice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.11.2018 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.11.2018 12:30
Akce HC Plzeň - Bohunice
1.liga ženy
Datum 4.11.2018 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 4.11.2018 13:00
Akce Slavia - HK Ivančice
1.liga starších dorostenek
Datum 4.11.2018 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 4.11.2018 13:00
Akce Karviná - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 4.11.2018 13:30
Akce S.Vršovice A - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 4.11.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.11.2018 14:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.11.2018 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.11.2018 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 4.11.2018 14:00
Akce Dukla - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.11.2018 14:00
Akce SK Žeravice - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 4.11.2018 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.11.2018 14:45
Akce Zábřeh - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.11.2018 15:00
Akce Chodov - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 4.11.2018 15:00
Akce L.Zubří - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 4.11.2018 15:00
Akce Karviná - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.11.2018 15:00
Akce Kobylisy - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 4.11.2018 15:00
Akce Otrokovice - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 4.11.2018 15:30
Akce S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Žeravice - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Dukla B - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.11.2018 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 4.11.2018 16:00
Akce Slavoj Tachov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 4.11.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 4.11.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 4.11.2018 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 4.11.2018 17:00
Akce Slavia - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 4.11.2018 17:00
Akce HCB Karviná - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 4.11.2018 17:00
Akce Telnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 4.11.2018 17:00
Akce Chodov B - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 4.11.2018 17:30
Akce S.Vršovice B - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 4.11.2018 18:00
Akce SK Žeravice - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 4.11.2018 18:00
Akce HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ