SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 21.10.2018 09:00
Akce HC Plzeň - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.10.2018 10:00
Akce 1.SC Bohumín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 21.10.2018 10:00
Akce H.Brod - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 11:00
Akce HC Plzeň - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 21.10.2018 11:00
Akce Písek - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 11:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 12:00
Akce HK Lovosice - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.10.2018 12:00
Akce H.Brod - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.10.2018 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.10.2018 13:00
Akce DHK Pardubice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.10.2018 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.10.2018 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 21.10.2018 13:00
Akce Luhačovice - TJ Cement Hranice
Český pohár mužů
Datum 21.10.2018 13:30
Akce Zábřeh - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 21.10.2018 14:00
Akce DHK Baník Most - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 21.10.2018 14:00
Akce H.Brod - Bohunice
1.liga ženy
Datum 21.10.2018 14:00
Akce HK Lovosice - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 21.10.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 21.10.2018 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 21.10.2018 15:00
Akce L.Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.10.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 15:00
Akce Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 21.10.2018 15:00
Akce Otrokovice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 21.10.2018 15:30
Akce Ostrava Zábřeh - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 16:00
Akce HC Zlín - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 21.10.2018 16:00
Akce Slavoj Tachov - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 21.10.2018 16:00
Akce Hodonín B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 21.10.2018 16:00
Akce DHK Baník Most - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 21.10.2018 16:00
Akce TJ Turnov - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.10.2018 16:30
Akce SKH Polanka n.O - HCB Karviná
Český pohár mužů
Datum 21.10.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 21.10.2018 17:00
Akce L.Vršovice - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 21.10.2018 17:00
Akce Bohunice - Náchod
Český pohár mužů
Datum 21.10.2018 17:00
Akce Telnice - HC Zlín
Český pohár mužů
Datum 21.10.2018 18:00
Akce Turnov - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ