SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 7.10.2018 09:30
Akce Vsetín - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.10.2018 10:00
Akce H.Brod - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.10.2018 10:00
Akce Dukla B - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 7.10.2018 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - HC Zlín
1.liga muži
Datum 7.10.2018 11:30
Akce Vsetín - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 7.10.2018 12:00
Akce HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.10.2018 12:00
Akce H.Brod - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 7.10.2018 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2018 13:00
Akce DHK Pardubice - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.10.2018 13:00
Akce Bohunice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.10.2018 13:00
Akce Liberec - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.10.2018 13:00
Akce Sokol Juliánov - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.10.2018 13:00
Akce Slavia - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 7.10.2018 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.10.2018 13:30
Akce Sokol Vršovice - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.10.2018 14:00
Akce Zlín - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2018 14:00
Akce DHK Baník Most - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2018 14:00
Akce 1.SC Bohumín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.10.2018 14:00
Akce Slavoj Tachov - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 7.10.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2018 14:00
Akce HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2018 14:30
Akce L.Zubří - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 7.10.2018 15:00
Akce Sokol Nové Veselí - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2018 15:00
Akce Juliánov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 7.10.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2018 15:00
Akce Liberec - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2018 15:00
Akce L.Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.10.2018 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.10.2018 15:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.10.2018 15:00
Akce Kobylisy - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 7.10.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 7.10.2018 15:30
Akce S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 7.10.2018 16:00
Akce Dukla B - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.10.2018 16:00
Akce Zlín - HK Ivančice
1.liga starších dorostenek
Datum 7.10.2018 16:00
Akce DHK Baník Most - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 7.10.2018 16:00
Akce HK Lovosice B - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 7.10.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 7.10.2018 16:30
Akce Karviná - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.10.2018 16:30
Akce SKKP Brno B - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Liberec - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 7.10.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 7.10.2018 17:00
Akce L.Vršovice - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 7.10.2018 17:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 7.10.2018 17:00
Akce SK Kuřim - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 7.10.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.10.2018 17:00
Akce L.Zubří - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 7.10.2018 17:00
Akce Slavia - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 7.10.2018 17:30
Akce Sokol Vršovice - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.10.2018 17:30
Akce Kutná Hora - Chodov B
2 liga muži JVČ
Datum 7.10.2018 18:00
Akce Sokol Poruba - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 7.10.2018 18:30
Akce Karviná - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 7.10.2018 18:30
Akce SKKP Handball Brno A - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM