SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 30.9.2018 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.9.2018 10:00
Akce HK Baník Most - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.9.2018 10:30
Akce DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
Český pohár žen
Datum 30.9.2018 10:30
Akce TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 30.9.2018 10:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.9.2018 10:30
Akce HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.9.2018 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Jičín B
1.liga muži
Datum 30.9.2018 12:15
Akce Nové Bránice - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.9.2018 12:15
Akce HK B Most - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 30.9.2018 12:30
Akce Sokol Poruba B - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.9.2018 12:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 30.9.2018 12:30
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.9.2018 13:00
Akce HC Zubří B - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.9.2018 13:00
Akce Talent Plzeň A - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.9.2018 13:30
Akce 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.9.2018 13:45
Akce Újezd u Brna - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.9.2018 14:00
Akce Chodov B - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 30.9.2018 14:00
Akce Slavoj Tachov - HC Plzeň
Český pohár žen
Datum 30.9.2018 14:30
Akce SKH Polanka n.O - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 30.9.2018 14:30
Akce Sokol Žďár n. S. - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.9.2018 14:30
Akce Poruba B - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 30.9.2018 15:00
Akce Karviná - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.9.2018 15:00
Akce Talent Plzeň - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 30.9.2018 15:00
Akce Zubří - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.9.2018 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.9.2018 15:45
Akce Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.9.2018 16:00
Akce Chodov - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 30.9.2018 16:00
Akce Turnov - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 30.9.2018 17:00
Akce HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 30.9.2018 17:00
Akce Zubří - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 30.9.2018 17:00
Akce Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.9.2018 17:00
Akce Telnice - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 30.9.2018 17:00
Akce VŠ Plzeň - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 30.9.2018 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 30.9.2018 19:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Kobylisy
Český pohár žen