SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 16.9.2018 10:00
Akce 1.SC Bohumín - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 16.9.2018 10:00
Akce Slavia - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.9.2018 10:30
Akce Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921
Český pohár mužů
Datum 16.9.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.9.2018 11:00
Akce H.Brod - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 11:00
Akce Olomouc - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.9.2018 11:30
Akce Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2018 12:00
Akce Slavia - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2018 13:00
Akce H.Brod - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.9.2018 13:00
Akce 1.HC Pardubice - Dvůr Králové
Český pohár mužů
Datum 16.9.2018 14:00
Akce Astra Praha - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 14:00
Akce Kobylisy - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 16.9.2018 14:00
Akce DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.9.2018 14:00
Akce Zlín - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 15:00
Akce Zubří - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2018 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 15:00
Akce H.Brod - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 16.9.2018 15:00
Akce HBC Jičín - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.9.2018 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 16.9.2018 15:30
Akce Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2018 16:00
Akce DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 16.9.2018 16:00
Akce Astra - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2018 17:00
Akce Šťáhlavy - S.Vršovice
Český pohár mužů
Datum 16.9.2018 17:00
Akce HBC Jičín - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2018 17:00
Akce Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.9.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 16.9.2018 17:30
Akce Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2018 17:30
Akce Třeboň - Libčice n. Vlt.
Český pohár mužů
Datum 16.9.2018 18:00
Akce HC Zlín - DHC Plzeň
MOL liga žen
Datum 16.9.2018 19:00
Akce Telnice - Maloměřice
Český pohár mužů