SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<duben 2018>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 29.4.2018 08:30
Akce Dukla A - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 08:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 09:00
Akce Napajedla - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.4.2018 09:25
Akce Zlín - TJ Cement Hranice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 09:25
Akce Házená Mělník - Házená L.Hustopeče
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 10:00
Akce HK Lovosice - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2018 10:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.4.2018 10:20
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 10:20
Akce HBC Jičín - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 10:30
Akce Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 29.4.2018 11:00
Akce Kobylisy - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.4.2018 11:00
Akce Napajedla - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 29.4.2018 11:15
Akce Kopřivnice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 11:15
Akce S.Vršovice - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 12:00
Akce HK Lovosice - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2018 12:10
Akce TJ Cement Hranice - HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 12:10
Akce Házená L.Hustopeče - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 29.4.2018 13:00
Akce Písek - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.4.2018 13:00
Akce Karviná - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2018 13:00
Akce Újezd u Brna - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.4.2018 13:00
Akce Kobylisy - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.4.2018 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.4.2018 13:05
Akce Dukla A - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 13:05
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 13:45
Akce Zábřeh - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.4.2018 14:00
Akce L.Zubří - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 29.4.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.4.2018 14:00
Akce S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 14:00
Akce Kopřivnice - TJ Cement Hranice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 14:00
Akce HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2018 14:30
Akce Talent Plzeň - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2018 14:55
Akce Zlín - HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 14:55
Akce Házená Mělník - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 15:00
Akce Kobylisy - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 29.4.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2018 15:00
Akce HCB Karviná - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 29.4.2018 15:00
Akce L.Vršovice - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2018 15:00
Akce Sokol Juliánov - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.4.2018 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.4.2018 15:30
Akce Ostrava Zábřeh - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 29.4.2018 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 29.4.2018 15:50
Akce TJ Cement Hranice - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 15:50
Akce Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 29.4.2018 16:15
Akce Olomouc - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 29.4.2018 16:30
Akce Talent Plzeň A - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2018 16:30
Akce Hranice - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.4.2018 16:45
Akce HBC Jičín - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 16:45
Akce HCB Karviná - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2018 17:00
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2018 17:00
Akce Juliánov - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 29.4.2018 17:00
Akce DHK Baník Most - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.4.2018 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 29.4.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2018 17:00
Akce Kobylisy B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 29.4.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.4.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 29.4.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 29.4.2018 17:30
Akce Praha 4 - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2018 18:00
Akce HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 29.4.2018 18:00
Akce Žeravice - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM