SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<duben 2018>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 28.4.2018 09:00
Akce Nový Jičín - HBC Olomouc
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 09:30
Akce Rožnov p.R. - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 28.4.2018 09:55
Akce Talent Plzeň - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 10:30
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Extraliga muži
Datum 28.4.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.4.2018 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2018 10:50
Akce Liberec - Nový Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Jičín B
1.liga muži
Datum 28.4.2018 11:00
Akce Zlín - Poruba
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 28.4.2018 11:45
Akce HBC Olomouc - Talent Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 12:00
Akce Vsetín - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 28.4.2018 12:00
Akce Náchod - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.4.2018 12:00
Akce Háje - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.4.2018 12:40
Akce SK Kuřim - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2018 13:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2018 13:00
Akce Tatran Bohunice - HK Ivančice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 28.4.2018 13:00
Akce Házená Uničov - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2018 13:00
Akce Kunovice - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.4.2018 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.4.2018 13:35
Akce Nový Jičín - Talent Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 14:00
Akce Náchod - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.4.2018 14:00
Akce Vsetín - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 28.4.2018 14:00
Akce Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.4.2018 14:00
Akce Talent Plzeň - Velká Bystřice
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2018 14:30
Akce HBC Olomouc - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 14:30
Akce Loko Louny - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.4.2018 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Zlín B - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Ml. Boleslav - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Kunovice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Uničov A - HBC Olomouc
2.liga muži SM
Datum 28.4.2018 15:00
Akce ELP Jablonec - HBC Strakonice 1921
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.4.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Litovel - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 28.4.2018 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2018 15:00
Akce DHC Plzeň - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 28.4.2018 15:00
Akce TJ Holešov - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2018 15:00
Akce Bohunice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.4.2018 15:00
Akce HK Ivančice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2018 15:25
Akce Talent Plzeň - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 16:00
Akce S.Vršovice - Chodov
1.liga muži
Datum 28.4.2018 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.4.2018 16:00
Akce Náchod B - Liberec
2.liga muži SVČ
Datum 28.4.2018 16:20
Akce SK Kuřim - Nový Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 16:30
Akce MHK Karviná - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Ivančice - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Tatran Litovel - HC Zlín
1.liga muži
Datum 28.4.2018 17:00
Akce SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 28.4.2018 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 28.4.2018 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Loko Louny - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Jablonec - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Č.Budějovice - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Telnice
2.liga muži JM
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Dvůr Králové - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
Extraliga muži
Datum 28.4.2018 17:00
Akce Bohunice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 28.4.2018 17:15
Akce Liberec - HBC Olomouc
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2018 17:30
Akce Zora Olomouc - Baník Most
MOL liga žen
Datum 28.4.2018 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 28.4.2018 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 28.4.2018 18:00
Akce HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 28.4.2018 18:00
Akce Sokol Poruba - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 28.4.2018 18:00
Akce Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 28.4.2018 18:00
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Extraliga muži
Datum 28.4.2018 18:00
Akce S.Vršovice B - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 28.4.2018 19:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ