SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<duben 2018>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 15.4.2018 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 15.4.2018 09:00
Akce Napajedla - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.4.2018 10:30
Akce Talent Plzeň A - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.4.2018 10:30
Akce Velká Bystřice - Chodov
1.liga muži
Datum 15.4.2018 10:30
Akce HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
Extraliga muži
Datum 15.4.2018 11:00
Akce HC Plzeň - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 15.4.2018 11:00
Akce Poruba - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.4.2018 11:00
Akce Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 15.4.2018 11:00
Akce Napajedla - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 15.4.2018 12:15
Akce HK Baník Most - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.4.2018 12:15
Akce HC Zubří B - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 15.4.2018 12:30
Akce Velká Bystřice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Talent Plzeň - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Újezd u Brna - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.4.2018 13:00
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Písek - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.4.2018 13:00
Akce DHK Pardubice - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Kunovice - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Poruba B - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Karviná - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.4.2018 13:00
Akce Slavia - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.4.2018 14:00
Akce J.Hradec - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 15.4.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.4.2018 14:15
Akce L.Zubří - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 15.4.2018 15:00
Akce Poruba - HK Ivančice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 15.4.2018 15:00
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 15.4.2018 15:00
Akce TJ Nový Jičín - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 15.4.2018 15:00
Akce Kunovice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 15.4.2018 15:00
Akce ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 15.4.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 15.4.2018 15:00
Akce SKH Polanka n.O - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 15.4.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 15.4.2018 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.4.2018 15:00
Akce Slavia - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.4.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.4.2018 15:00
Akce Sokol Juliánov - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.4.2018 15:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 15.4.2018 15:30
Akce Vsetín - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.4.2018 15:30
Akce M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 15.4.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 15.4.2018 16:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.4.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 15.4.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 15.4.2018 17:00
Akce Písek - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.4.2018 17:00
Akce Juliánov - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 15.4.2018 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 15.4.2018 17:30
Akce SKKP Handball Brno B - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.4.2018 18:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 15.4.2018 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 15.4.2018 18:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
2 liga muži JZČ