SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 17.3.2018 09:00
Akce Kopřivnice - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 09:00
Akce Maloměřice - SKKP Handball Brno B
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.3.2018 09:55
Akce Házená L.Hustopeče - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 10:00
Akce Sokol Ostrava - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 17.3.2018 10:00
Akce Sokol V. Meziříčí - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 17.3.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.3.2018 10:30
Akce Cement Hranice - SKKP Handball Brno
Extraliga muži
Datum 17.3.2018 10:50
Akce TJ Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 11:00
Akce Maloměřice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 17.3.2018 11:45
Akce Dukla B - Házená L.Hustopeče
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 12:00
Akce Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.3.2018 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 17.3.2018 12:40
Akce SK Kuřim - TJ Sokol Nové Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 13:00
Akce Házená Uničov - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.3.2018 13:00
Akce HBC Olomouc - Velká Bystřice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.3.2018 13:35
Akce Kopřivnice - Házená L.Hustopeče
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 14:00
Akce Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 17.3.2018 14:30
Akce Dukla B - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 15:00
Akce HBC Olomouc - SKH Polanka n.O.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.3.2018 15:00
Akce Sokol Písek - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 17.3.2018 15:00
Akce HK Hodonín - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 17.3.2018 15:00
Akce Duslo Šaľa - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 17.3.2018 15:00
Akce Uničov A - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 17.3.2018 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.3.2018 15:00
Akce HK Ivančice - TJ D.Cerekev
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.3.2018 15:25
Akce Házená L.Hustopeče - TJ Sokol Nové Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.3.2018 16:00
Akce Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.3.2018 16:00
Akce Liberec - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.3.2018 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.3.2018 16:20
Akce SK Kuřim - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Baník Most
MOL liga žen
Datum 17.3.2018 17:00
Akce L.Zubří - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 17.3.2018 17:00
Akce Košutka - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 17.3.2018 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 17.3.2018 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
Extraliga muži
Datum 17.3.2018 17:00
Akce Sokol Telnice - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.3.2018 17:00
Akce HBC Olomouc - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 17.3.2018 17:15
Akce TJ Sokol Nové Veselí - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2018 18:00
Akce Třeboň - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 17.3.2018 18:00
Akce Sokol Úvaly - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 17.3.2018 18:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 17.3.2018 18:00
Akce Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 17.3.2018 18:30
Akce Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ