SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 11.3.2018 08:00
Akce Sokol Poruba - Karviná
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 09:00
Akce Hvězda Cheb - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 09:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 09:00
Akce S.Vršovice - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 09:30
Akce HC Plzeň - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 09:55
Akce Háje - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 10:00
Akce DHK Zora Olomouc - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 10:00
Akce J.Hradec - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 10:00
Akce Strakonice - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 11:00
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 11:00
Akce Slavia - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.3.2018 11:00
Akce Karviná - Jiskra Havlíčkův Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 11:20
Akce Háje - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 11:30
Akce DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 11:30
Akce HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 11.3.2018 12:00
Akce Loko Louny - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.3.2018 12:00
Akce DHK Most - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 12:15
Akce Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 12:30
Akce HC Zlín - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Zlín B - H.Brod
1.liga ženy
Datum 11.3.2018 13:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Slavia - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Sokol Poruba - Jiskra Havlíčkův Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Kunovice - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.3.2018 13:00
Akce Písek - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 13:30
Akce HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 11.3.2018 13:40
Akce DHC Plzeň - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 13:40
Akce Sokol Kobylisy II - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 14:00
Akce Karviná - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 14:00
Akce Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 14:30
Akce Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 14:30
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 11.3.2018 14:35
Akce Hvězda Cheb - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 11.3.2018 15:00
Akce S.Vršovice - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Kunovice - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Slavia - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 15:00
Akce Bohunice - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.3.2018 15:30
Akce Sokol Sokolnice - Bohunice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 11.3.2018 15:30
Akce HK Ivančice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 11.3.2018 16:00
Akce DHK Most - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 16:00
Akce Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 16:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 16:20
Akce J.Hradec - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 16:30
Akce Chodov - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 16:30
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 11.3.2018 16:45
Akce Hodonín B - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Loko Louny - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Písek - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Liberec - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2018 17:00
Akce HBC Olomouc - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 11.3.2018 17:00
Akce HC Zlín - Trenčín
MOL liga žen
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Slavia Praha - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Strakonice - Karviná
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Olomouc - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 11.3.2018 17:00
Akce Bohunice - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 11.3.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2018 18:00
Akce SHK Veselí n.M. - Ostrava Zábřeh
1.liga starší dorostenky - východ