SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 10.3.2018 08:00
Akce Ústí n.L. - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 08:55
Akce Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 09:30
Akce Rožnov p.R. - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2018 09:50
Akce Bohunice - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 10:00
Akce J.Hradec - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.3.2018 10:45
Akce Lázně Kynžvart - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 11:00
Akce Poruba - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 10.3.2018 11:30
Akce Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 10.3.2018 11:40
Akce Otrokovice - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 12:00
Akce Dukla - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.3.2018 12:00
Akce Házená J.Hradec - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.3.2018 12:35
Akce Ústí n.L. - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.3.2018 13:30
Akce Lázně Kynžvart - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 14:00
Akce Dukla - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 10.3.2018 14:00
Akce J.Hradec - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 10.3.2018 14:25
Akce Ostrava-Zábřeh - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 14:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 10.3.2018 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.3.2018 15:00
Akce Sokol Telnice - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 10.3.2018 15:00
Akce Litovel - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 10.3.2018 15:00
Akce Náchod - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 10.3.2018 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.3.2018 15:20
Akce Otrokovice - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 16:15
Akce Bohunice - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 10.3.2018 16:30
Akce Dukla Praha - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 16:30
Akce Pepino SKP F-M - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 10.3.2018 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 17:30
Akce Náchod - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 10.3.2018 18:00
Akce Sokol Poruba - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 10.3.2018 18:00
Akce Baník Most - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 10.3.2018 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 10.3.2018 18:00
Akce Ústí n.L. - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 10.3.2018 18:00
Akce HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 18:00
Akce TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 10.3.2018 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 19:30
Akce Zlín - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 10.3.2018 19:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
Extraliga muži
Datum 10.3.2018 20:00
Akce Luhačovice - Uničov A
2.liga muži SM