Kalendář

<říjen 2017>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 29.10.2017 09:00
Akce HBC Olomouc - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.10.2017 09:00
Akce SK Žeravice - Kunovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.10.2017 10:00
Akce Astra Praha - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 29.10.2017 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 29.10.2017 11:00
Akce Maloměřice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 29.10.2017 11:00
Akce Kobylisy - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 11:00
Akce HBC Olomouc - Litovel
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 11:00
Akce Žeravice - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 11:30
Akce HK Ivančice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.10.2017 12:00
Akce Astra - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 29.10.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Kobylisy - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - Žeravice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Poruba B - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 29.10.2017 13:00
Akce HBC Olomouc - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Bohunice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.10.2017 13:00
Akce H.Brod - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.10.2017 13:00
Akce Házená L.Hustopeče - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 14:00
Akce S.Vršovice - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.10.2017 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 14:00
Akce HK Lovosice - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.10.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 29.10.2017 14:15
Akce Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.10.2017 14:30
Akce Zlín - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.10.2017 14:30
Akce HC Zubří B - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.10.2017 15:00
Akce Otrokovice - Zlín B
1.liga ženy
Datum 29.10.2017 15:00
Akce Olomouc - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.10.2017 15:00
Akce Kobylisy B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 29.10.2017 15:00
Akce L.Vršovice - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 29.10.2017 15:00
Akce Sokol Ostrava - Žeravice
2.liga muži SM
Datum 29.10.2017 15:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 15:00
Akce H.Brod - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.10.2017 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 29.10.2017 15:30
Akce HK Ivančice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 29.10.2017 16:00
Akce HK Lovosice - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 29.10.2017 16:00
Akce S.Vršovice - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 29.10.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 29.10.2017 16:30
Akce Zlín - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 29.10.2017 16:30
Akce Chodov - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 29.10.2017 16:45
Akce DHK Baník Most - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Olomouc - Sokol Poruba
Český pohár žen
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Slavia - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Telnice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Jičín B - Náchod
1.liga muži
Datum 29.10.2017 17:00
Akce H.Brod - Kunovice
1.liga ženy
Datum 29.10.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 29.10.2017 17:00
Akce SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 29.10.2017 17:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 29.10.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 29.10.2017 17:30
Akce SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.10.2017 18:00
Akce S.Vršovice - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ