Akce 8 + 2 ZDARMA

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 28.10.2017 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 28.10.2017 12:00
Akce Dukla - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.10.2017 12:30
Akce Luhačovice - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 28.10.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.10.2017 13:00
Akce Házená Uničov - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.10.2017 13:00
Akce Liberec - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.10.2017 13:00
Akce HK Hodonín - Poruba
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.10.2017 13:30
Akce Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 28.10.2017 14:00
Akce Dukla B - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 28.10.2017 14:00
Akce TJ Turnov - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.10.2017 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 28.10.2017 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Sokol Písek - Baník Most
MOL liga žen
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Iuventa Michalovce - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Uničov A - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Liberec - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2017 15:00
Akce HK Ivančice - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.10.2017 15:00
Akce Olomouc - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 28.10.2017 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.10.2017 16:00
Akce Vsetín - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 28.10.2017 16:00
Akce HK Hodonín - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 28.10.2017 16:00
Akce Turnov - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 28.10.2017 16:00
Akce Třeboň - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2017 16:00
Akce TJ Kutná Hora - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.10.2017 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Liberec - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Bohunice - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 28.10.2017 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Ústí n.L. - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Ivančice - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 28.10.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 28.10.2017 18:00
Akce Třeboň - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ
Datum 28.10.2017 18:00
Akce Trenčín - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 28.10.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 28.10.2017 18:00
Akce Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga muži SVČ