Akce 8 + 2 ZDARMA

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 15.10.2017 09:00
Akce H.Brod - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 15.10.2017 10:30
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Extraliga muži
Datum 15.10.2017 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 10:30
Akce Sokol II.Prostějov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 15.10.2017 11:00
Akce Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 15.10.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 15.10.2017 11:00
Akce HC Hlučín - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 15.10.2017 11:00
Akce Kobylisy - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 11:00
Akce H.Brod - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 11:15
Akce Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.10.2017 12:00
Akce Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 15.10.2017 12:15
Akce HK Baník Most - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.10.2017 13:00
Akce Karviná - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.10.2017 13:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 15.10.2017 13:00
Akce Kobylisy - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.10.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.10.2017 13:00
Akce Újezd u Brna - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.10.2017 13:00
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.10.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 15.10.2017 14:00
Akce Zábřeh - Kunovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.10.2017 14:00
Akce Astra - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 15.10.2017 14:30
Akce Loko Louny - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 15.10.2017 15:00
Akce H.Brod - Zlín B
1.liga ženy
Datum 15.10.2017 15:00
Akce HCB Karviná - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 15.10.2017 15:00
Akce Olomouc - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.10.2017 15:00
Akce SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 15.10.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - TJ Kutná Hora
2.liga starší dorostenci Č
Datum 15.10.2017 15:00
Akce Otrokovice - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 15.10.2017 15:00
Akce Kobylisy B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 15.10.2017 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 15.10.2017 15:45
Akce DHK Baník Most - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.10.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 16:00
Akce DHC Plzeň - Kunovice
1.liga ženy
Datum 15.10.2017 16:00
Akce Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 15.10.2017 16:30
Akce Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 15.10.2017 16:30
Akce Hranice - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 15.10.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Slavia - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Loko Louny - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - L.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Olomouc - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Juliánov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 15.10.2017 17:00
Akce Jablonec - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 15.10.2017 17:00
Akce H.Brod - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 15.10.2017 17:30
Akce SKKP Handball Brno B - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.10.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 15.10.2017 18:00
Akce DHK Baník Most - Házená J.Hradec
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 15.10.2017 18:00
Akce Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 15.10.2017 18:30
Akce Praha 4 - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 15.10.2017 18:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ