Akce 8 + 2 ZDARMA

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 7.10.2017 09:00
Akce HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 7.10.2017 09:00
Akce Maloměřice - TJ D.Cerekev
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.10.2017 09:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.10.2017 10:30
Akce J.Hradec - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2017 11:00
Akce HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 7.10.2017 11:00
Akce Sokol Ostrava - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2017 11:00
Akce Kunovice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.10.2017 11:00
Akce Maloměřice - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 7.10.2017 11:00
Akce Zlín - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.10.2017 12:30
Akce Házená J.Hradec - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 7.10.2017 13:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.10.2017 13:00
Akce Tatran Bohunice - Ostrava Zábřeh
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 7.10.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 7.10.2017 13:00
Akce DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.10.2017 13:00
Akce Zlín - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 7.10.2017 13:00
Akce HK Ivančice - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2017 13:00
Akce Házená Uničov - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.10.2017 14:00
Akce Házená Mělník - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.10.2017 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.10.2017 14:30
Akce J.Hradec - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 7.10.2017 15:00
Akce Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 7.10.2017 15:00
Akce TJ Holešov - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.10.2017 15:00
Akce Bohunice - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.10.2017 15:00
Akce HK Hodonín - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 7.10.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.10.2017 15:00
Akce Zlín - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.10.2017 15:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 7.10.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 7.10.2017 15:00
Akce HK Ivančice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.10.2017 15:00
Akce Uničov A - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 7.10.2017 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.10.2017 16:00
Akce Třeboň - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.10.2017 16:00
Akce Baník Most - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 7.10.2017 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.10.2017 17:00
Akce Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 7.10.2017 17:00
Akce Pepino SKP F-M B - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 7.10.2017 17:00
Akce Zlín - HC Hlučín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 7.10.2017 17:00
Akce DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 7.10.2017 17:00
Akce Ivančice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 7.10.2017 17:00
Akce Košutka - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 7.10.2017 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 7.10.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 7.10.2017 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 7.10.2017 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 7.10.2017 18:00
Akce Třeboň - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 7.10.2017 18:00
Akce Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 7.10.2017 18:00
Akce Sokol Úvaly - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 7.10.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 7.10.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
Extraliga muži