Kalendář akcí

Datum 17.9.2017 09:00
Akce Nové Bránice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.9.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Kutná Hora
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.9.2017 10:30
Akce Cement Hranice - HCB Karviná
Extraliga muži
Datum 17.9.2017 10:30
Akce Karviná - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.9.2017 11:00
Akce 1.HC Pardubice - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.9.2017 11:30
Akce HK Ivančice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.9.2017 12:15
Akce HK Baník Most - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.9.2017 12:30
Akce Karviná - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 17.9.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.9.2017 13:00
Akce SKH Polanka n.O. - Bohunice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.9.2017 13:00
Akce HK Hodonín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.9.2017 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.9.2017 13:00
Akce DHK Pardubice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 13:30
Akce HK Ivančice - HC Hlučín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 17.9.2017 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 14:00
Akce Vsetín - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.9.2017 14:15
Akce Chodov - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.9.2017 14:30
Akce DHK Baník Most - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.9.2017 14:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 17.9.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.9.2017 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 15:00
Akce Otrokovice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 17.9.2017 15:00
Akce SKH Polanka n.O - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 17.9.2017 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.9.2017 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Házená L.Hustopeče
2.liga starší dorostenci - M
Datum 17.9.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 15:15
Akce Hodonín B - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 17.9.2017 15:30
Akce HK Ivančice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 17.9.2017 16:00
Akce Turnov - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 17.9.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 17.9.2017 16:00
Akce Vsetín - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 17.9.2017 16:00
Akce Poruba - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.9.2017 16:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 17.9.2017 16:30
Akce Hranice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.9.2017 16:30
Akce Chodov - HC Zlín
1.liga muži
Datum 17.9.2017 16:45
Akce DHK Baník Most - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 17.9.2017 17:00
Akce Olomouc - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 17.9.2017 17:00
Akce J.Hradec - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 17.9.2017 17:00
Akce Slavoj Žirovnice - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 17.9.2017 17:00
Akce L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 17.9.2017 17:00
Akce Bánovce n.B. - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 17.9.2017 17:00
Akce Telnice - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 17.9.2017 18:00
Akce SK Kuřim - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 17.9.2017 18:00
Akce H.Brod - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 17.9.2017 18:00
Akce TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ